Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most hogy megszűnnek az OKJ-s...

Most hogy megszűnnek az OKJ-s képzések hogyan lehet lovasoktatói papírt szerezni majd 1-2 év múlva?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem tudja. Konkrétan pénteken vizsgázik egy bizonyos szakmából egy ismerősöm az új rendszer szerint és még ők sem tudják pontosan, hogy mi lesz velük. Honnan tudnánk, hogy évek múlva mi lesz??
2021. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy nem pont okj lesz a neve, de szakmat szerezni termeszetesen tovabbra is lehet, csak minden 2-3 eves kepzes lesz, ugy tudom.
2021. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Az új szakmajegyzék szerint a sportedző képzések megmaradnak, de 2 évesek lesznek az érettségi után. A lovász és az arra épülő belovaglót beleintegrálták a gazdaképzésbe.

Azt viszont előre elmondom, hogy itt nem lovagolni fognak megtanítani, szóval ne legyenek tévképzetek. Én is 2 évesen csináltam, első év emberi anatómia, gimnasztika, edzéselmélet volt, mellette gazdasági tárgy, sportpszichológia, angol vagy német nyelv. Második év inkább gyakorlat, edzésvezetés. Hogy mennyire nyúlnak bele a tantervbe még nem tudni. De amíg olyan is papírt tud szerezni, aki lovagolni se tud rendesen, kb annyit is ér sajna. Volt olyan csoporttársam, akinek komoly lovaglásbeli hiányosságai voltak és átengedték és az ilyen ember taníthat...

2021. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!