Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasoktatás első órára miben...

Lovasoktatás első órára miben kell menni, illetve kell valamit vinnem magammal?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 16:35
 1/7 anonim válasza:
100%
Semmiképpen se farmer nadrágban menj. Valam kényelmes nadragot vegyel fel, ami nem fog feszülni. Én amikor kezdtem, akkor egy bakancsot vettem fel, aztan kesobb váltottam csizmára. Felülre teljesen mindegy, ami kényelmes és nem sajnálod hogy koszos lesz. Szerintem ezeken kívül semmi nem kell. Feltetelezem, hogy sisakot fognak adni.
2021. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. márc. 23. 16:52
 3/7 anonim válasza:
100%

Kenyelmes, hosszu nadrag (a rovidnadragban ki fogja dorzsolni a combod a bor nyereg), zart cipo (lehetoleg ne legyen rajta fuzo, mert konnyen beakad), es lehetoseg szerint kesztyu, mert bar valoszinuleg futoszaron leszel, ha a szarakat fogod es a lo hirtelen lerantja a fejet pl. feldorzsolodhet a kezed.

Sisakot, gerincvedot a legtobb lovarda tud biztositani.

2021. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2021. márc. 23. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felülre bármi jó, de arra készülj fel, hogy ki fogsz melegedni. Alulra pl egy tesigatya, ilyesmik, később érdemes beszerezni rendes lovaglógatyát, ami nem baj ha koszos lesz és olyan a szabása. Én sportcipőben mentem, kényelmes volt, de ha rálép a ló a lábadra, fájni fog, bár először úgyis vigyáznak rád remélhetőleg. Ha jó helyre mész, kobakot kell az elején biztosítanijuk. De majd kitapasztalod, második alkalommal már minden jobb lesz:) Jó lovazást!
2021. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! 😊
2021. márc. 24. 06:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy, a sportmellatrtó is hatványozottan ajánlott
2021. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!