Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardában ismerkedés?

Lovardában ismerkedés?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csináljak, hogy könnyen barátokat szerezhessek a lovardában? Ti mennyi idő alatt illeszkedtetek be? Pls aki látja válaszoljon mert nagyon el vagyok szomorodva hogy nincsenek a lovardában barátaim csak odamegyek lovagolok hazajövök, pedig annyira maradnék még:)

2021. máj. 13. 19:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
68%
Csak menj oda egy veled egykorú gyerekhez és próbálj meg vele beszélgetni. Pl segíts neki felnyergelni és ha ügyes vagy akkor el tudsz vele csevegni pár percig. De ha osztályban lovagolsz akkor oda mehetsz valakihez és megdicsérted hogy ügyes volt.💜🐎😘
2021. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Maradj, beszélgess emberekkek. Legalább lesz valami közös téma egyből, közös hobbi.

Pl.: Sziasztok, beszállhatok a beszélgetésbe?

-Szia, persze.

- Miről beszélgettek éppen.

Húh, a lovat éppen most etetjük meg, segítesz?

És innen megy tovább a beszélgetés.

2021. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Azóta sem sikerült?

Amúgy naná, hogy lehet. Tegyél egy próbát. Én szurkolok. :)

2021. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Az jó téma lehet ha megkérdezed h mióta lovagolnak
2021. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Én is így vagyok :(( pedig van a lovardában olyan lány akivel másik helyen voltunk rengetegszer együtt táborban, de nem tudok hozzá odamenni (azért azt hozzáteszem hogy ő is próbálkozhatna egy kicsit), csak két másik lánnyal van megállás nélkül, beszélgetnek, röhögnek, lovak kozt vannak. Én meg csak mint egy szerencsétlen ott állok, és senki nem törődik velem. Én se tudom hogy hogyan kene neki kezdeni, mert pofátlanságnak és hivatlannak érzem magam ha csak úgy odamegyek
2021. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Én ellenkező nemű, fiatal, jó alakú, szép, okos, humoros lovasokkal szerettem volna ismerkedni, de ez ritkán sikerült, általában volt már valakijük. :D
2021. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
#6 szerintem nem ilyen fajta ismerkedésre gondolt 😁
2021. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, barátira gondoltam :)
2021. máj. 14. 15:05
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Biztosan találsz majd egyet legalább :)
2021. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7,8: az a világ egyik legszomorúbb dolga, mikor a humort kéne magyarázni. :D
2021. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!