Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hucul lónak milyen méretű...

Hucul lónak milyen méretű gyereg kell?

Figyelt kérdés
(Nem értek ezekhez)

2021. máj. 15. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
utálom a huculokat
2021. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es nem ez volt a kérdés.


Mérd le a lovad méreteit.


[link]

2021. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
nekem nincs lovam drága magyar nemzettársam
2021. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden lónak más-más méretű nyereg kell. Ez nem úgy van, hogy ha hucul akkor biztos hogy jó lesz rá xy nyereg.

Ha nem tudod hogyan tudod megmérni akkor kérd szakember segítséget (pl. Nyeregvilág, KrauszCentral, Ramona Koen), mert egy rossz méretű nyereg nagy gondokat tud okozni.

2021. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ne vegyél nyerget ha fajtára néznéd.. nem te vagy aki a múltkor túrázós kérdést feltette? Ha igen, tényleg sehol nem tartasz úgyhogy nem kell ilyeneken gondolkoznod.
2021. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem én voltam az :)
2021. máj. 16. 08:47
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Nézni kell a lovad és a te feneked méretét is. Általában a huculok szélesebbek szoktak lenni, viszont rövidebb hátúak. A nyerget akkor kell csak megvenni, amikor a ló is megvan, mert akkor lehet mérni, a hátalakulást nézni...stb és akkor úgy kiválasztani a megfelelőt.
2021. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!