Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó ötlet csikót venni?

Jó ötlet csikót venni?

Figyelt kérdés
Jó ötlet első lónak egy csikó? Természetesen úgy hogy az illető tud lovagolni, és tisztában van mindennel. Vesz kb 2-3 éves lovat és ő lovagolja be, segítséggel. Vagy egy olyan lovat vesz aki alap szinten be van lovagolva, de még csak kb fél vagy 1 éve szval még csikó és van mit tanítani neki.

2021. máj. 23. 17:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az megint más, hogy lovagolsz egy már (feltételezem) alapszinten belovagolt lovat aki még nagyon fiatal, illetve az is, hogy be tudnál e helyesen lovagolni egy csikót. Ne haragudj, de amilyen butaságokat írsz az alapján nem azt szűrőm le. “Kicsit ijedős, de még nem estem róla “- nem abban merül ki a lovaglás fogalma, hogy egy ijedős lovon fent tudsz e maradni vagy nem.
2021. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj és érdeklődj a lovardában az edződtől. Mi mondtuk, hogy nem ajánljuk a csikót első lónak, de hiába ha nem fogadod meg.

A lovardában azért engednek csikon lovagolni, mert valószínűleg ismerik annyira a lovat, hogy tudják nem fog ledobni. De egy fiatalabb 2 - 3 éves csikó még jobban ijedősebb, hisz fiatalabb, kevésbé ismered. Első lónak 10-15 éves ló megfelelő.

2021. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdés egyáltalán nem azért tettem fel mer most szeretnék venni egy csikót és azt sem mondtam, hogy jóllovagolok, hanem mondjuk 5-6-7-8 év múlva majd ha szeretnék venni egy lovat akkor érdemes e csikót venni. És meg1x leszögezném hogy nem 11 éves vagyok és nem szeretnék se csikót, se lovat venni.
2021. máj. 23. 18:38
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk még hogy fogsz állni 5-6-7-8 év múlva, hogy milyen edzőkhöz kerülsz addig, milyen tapasztalatokat szerzel addig...
2021. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%
Akkor írd bele a kérdésedbe legközelebb, hogy kb. 5-8 év múlva szeretnél lovat..szoval ne neked álljon feljebb, hogy ilyen válaszokat kaptál. 🙃
2021. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
A kérdésembe egy szóval nem írtam bele azt hogy lovat szeretnék venni. Olvasd el még1x és meglátod :)
2021. máj. 23. 18:49
 17/27 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező...Jó ötlet csikót venni?

így kezdődik a kérdésed bazdmeg

2021. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Igen de nem mondtam hogy MOST szeretnék venni egy csikót, hanem általánosságban kérdeztem, ha egy kicsit értelmezed a kérdést meglátod, hogy egy szóval nem mondtam hogy és és most egy csikót fogok venni.
2021. máj. 23. 18:53
 19/27 anonim ***** válasza:
83%

kérdésembe egy szóval nem írtam bele azt hogy lovat szeretnék venni

itt sehol nem írod hogy MOST...

te vagy analfabéta és nem tudsz értelmezni és még te vagy kiakadva..nem ajánlatos neked semmilyen lÓ!

2021. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Oké szerintem ezt hagyjuk, mert semmi értelme ennek a "beszélgetésnek" és nem azért írtam ki a kérdés, hogy a kérdést kritizáld, szval többi értelmes emberől még szívesen fogadok választ:)
2021. máj. 23. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!