Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit érdemes költeni a...

Mennyit érdemes költeni a lovak felszerelésére?

Figyelt kérdés
Most engem nem a bértartás érdekelne, hanem az, hogy havolta átlagosan hányforintért vesztek új felszerelést a lovatoknak, milyen felszerelést és honnan? Illetve mennyiért vesztek táplálék kiegészítőket kb egy hónapra? + patazsír, sampont stb...minden

2021. máj. 24. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Remélem nem a tiéd az összes ilyen kérdés; mert az elmúlt napokban minden második arról szól, hogy ki mennyit költ felszerelésre. Mindenki olyat vesz amit megengedhet magának. Olyan alap dolgok, hogy sampon meg patazsír minden helyen vannak. Olyat hogy nyeregalátét meg kötőfék szerintem nem havonta vesz az ember. Mindenki az anyagi helyzetéhez és az ízlésének mérten vesz felszerelést. Takarmánykiegészítőt se kap minden ló, csak ha szükséges.
2021. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha felszerelést veszek, igyekszem emberi áron beeszerezni. Nyeregaliért max egy 10est vagyok hajlandó kiadni, van aki még 40et se sajnál... Samponból jó a párszáz Ft-os wu2 is. Ezekre nem szeretek sokat költeni, de a dokin pl nem spórolok.
2021. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
havonta sztem 5-10k. de persze ott vannak az extra cuccok, amit nem minden hónapban veszek, azt nem számoltam bele
2021. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!