Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Be van dagadva a lovam lába ?

Cicamica12 kérdése:

Be van dagadva a lovam lába ?

Figyelt kérdés
Sziasztok !! 2 napja vásároltam egy magyar félvér csíkot , akkor nem vedtem észre... Ma reggel 1 etetésnél észre vettem hogy a hátsó lába nagyon be van dagadva!! Azt tudni kell ahonand meg vedtem nagyon rossz helyen volt !! Félek hogy olyan baja van ami maradandó !! Állatorvos majd csak kedden tudja meg nézni ! Nem sántitrá .. De ha meg fogom neki akkor igen ! Mi lehet az ?
2021. máj. 29. 00:37
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

* van-e tartalék pénzed a kezelésekre. A szövegkörnyezet amit írsz van mikor úgy kell javítanom ahogy olvasom, most vagy a mobilod belepofátlankodik és összekavarja amit írni akarsz, ez a tippem.


Na én is tipóztam. :)

2021. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy képet nem tudok csatolni! A telefonom javít ! Szóval !! Nem sántít és ha meg fogom neki azt ahol bevan dagadva ott puha neki !! És olvastam olyat is hogy ezt lobarzsammal helyre lehet neki hozni! 13 honapos csődör útlevele van ! De nem fájhat neki , mert meg fogom neki és nem csinál semmit !!
2021. máj. 29. 15:46
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
van egy olyna érzésem hogy ez a lómániás kislány visszatérése ahogy reagál meg a neve..
2021. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

Tehát nem sántít, nem érzékeny tapintásra, de be van dagadva, tapintásra melegebb az a rész mint pl. a lábának azon területe ahol nincs bedagadva?


Van lóútlevél akkor oltva van minden olyan fertőző betegségre, és akkor ezek alapján származási lapja is van és ménesből vettétek.


Ha húzódás lenne akkor sántítana és érzékeny lenne neki tapintásra.


Nem csípta meg valami?

2021. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Hát majd holnap már ki derül hogy , mi a baja !! Nem vagyok kis lány !!! Csak szeretem az állatokat ! És ha tehetném minden álatott meg mentenék ha tehetném !! Az hogy , aggódsz azért az állatért atol még nem vagy kis lány ! Egy embert is sajnálsz !!! Akkor kis "gyerek vagy ?"
2021. máj. 31. 23:27
 16/44 anonim ***** válasza:
15.a stílusod ebben a kommentben mindent elárult..
2021. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

Ja és csak feltételezés volt nem olvastad végig a mondatomat..

és egyből nekem esel...régen volt itt egy kislány 14 éves kamusztorikat csinált..

2021. máj. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
15,itt lebuktattad magad amúgy..kislány
2021. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

2 napja vettél lovat aha persze..olyan kisgyerekesen írsz vissza..

amúgy képet is küldhetél volna hogy jobban szemügyre vegyük de gondolom azért nem mert nincs is lovad mint ahogy a többi kamu sztorikban...cicamica12

2021. máj. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Ha tudni akarod 24 éves vagyok !!! Kár hogy nem tudok képeket csatolni ! A másik az hogy attol kis lány valaki mert szeretne segiteni egy álaton ? Egy emberen segítünk !!! Már aki !! 10 kutyám 4 macskám 1 lovam van ami mind mentet állatok !! Igaz a lóért fizettem !! Hozzá teszem sajnálatból!!
2021. máj. 31. 23:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!