Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A puha csüdre van valami...

A puha csüdre van valami megoldás? Vagy lehet javítani? Tettem már ki kérdést ilyesmi témában. Esetleg valahogy erősíteni a csütöt? A fito cavallo-nak van inszalag erősítő gyógynövény keveréke a cikk alapján pár hónap múlva már látható az eredmény.

Figyelt kérdés
Szerintetek? Tanácsok? Puha csüdű ló erőltetése mozgatása?
2021. máj. 31. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az adott kérdésben is leírtuk/leírták: lóállatorvost és kovácsot kérdezz. Miért? Mert nem tudjuk, hogy a te lovadnak éppen mennyire súlyos, ezt képről nem lehet megállapítani.
2021. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okes
2021. máj. 31. 09:47
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Hello Te vagy az előző puha csüdös, aki a képeket linkelte? Azzal a lóval sztem semmi gond nincs, de kérdezz már meg valaki hozzáértőt élőben! (írtam oda is egyet :-)).
2021. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok az igen. De most hétvégén megfigyeltem hogy eléggé lesüllyed neki a lába amikor dolgozik
2021. máj. 31. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt bármibe kezdesz, kérdezd a dokit, kovácsot, hogy egyáltalán gáz-e a lovad lába... Hányszor írjuk le? 🤦‍♀️
2021. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem mondom többször, doki, edző (k) kérdezni élőben.

DE ha ennyi időd van aggódni, akkor más lovak csüdjét is figyeld meg! A csüd amikor ráterhel, lesüllyed, a szalagok nyúlnak majd rövidülnek és ezzel segítik a mozgást. Nézegess lovas videókat és állísd meg, kockázd ki, meg fogsz lepődni :-) hosszú csüdnél jobban látszik (nagy bokaszőrös lenne, nem aggódnál).

2021. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó és utolsó előtti! Felfogtam mivel leírtam hogy okés. És utána többet nem kérdeztem. meg fogom kérdezni az állatorvost úgyis jön majd a héten.
2021. máj. 31. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!