Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Pacitea gyógynövény keverékk...

A Pacitea gyógynövény keverékkel mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Elsősorban a Harmónia Mix érdekelne, de annak is kíváncsi vagyok a tapasztalatára és véleményére, aki más mixet rendelt a Paciteától! :)

Köszönöm a válaszokat így előre is!



2020. nov. 13. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez mennyire segítség, de Facebook lovas csoportokban sok jót hallottam a termékeikről :) Rosszat még szinte nem is.
2020. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Picit régebbi a kérdés de hátha aki még ide téved annak tudok segíteni :). Szóval én használom a vitált és a 100% ördögcsáklyát egy idős sánta pacin aki mikor hozzám került nagyon le is volt fogyva mára könnyű munkában lovagolható és nagyon szépen megerősödött. Akkor használom az immuno keveréket egy gombás bőrbetegséggel küzdő lovon akin már tényleg nem gondoltam volna, hogy segít bármi is. 2 hónap alatt a már foltokban kikopott szőr is vissza nőt a korpa is jelentősen csökkent és a viszketés is megszűnt. És használom a harmóniát is egy nagyon menős lovon lovaglás előtt adom neki 30-45 perccel hát mit ne mondjak mostmár nem kell kiköpnöm a tüdőmet sem az első 1 órában, hogy fentmaradjak hanem nyugodtan lépésben tudok menni az alapvetően nagyon izgága lóval. Nekem ezek a tapasztalataim! Mindenkinek szívből ajánlom.
2021. febr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A Harmóniát idő közben én is kipróbáltam, szállítás előtt csodát tett!

Köszönöm a választ! :)

2021. febr. 16. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!