Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 20 éves lovat megéri megvenni?

20 éves lovat megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mire akarod használni. ha gyerek lovagoltatására/tanítására akkor szerintem megéri. viszont sétánál, ügetésnél és egy kis vágtától nem kérhetsz tőle többet. pláne, ha felnőtt ül rajta!
2010. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
*vágtánál
2010. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Meg antik darab.
2010. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kezdő lovas vagyok és 8-9 éves pacit akarok venni mert 6 éves koráig csikó és akkor általába még bolondok. Adtam fel hírdetést, és rám írt egy bácsi, hogy neki van egy 20 éves lova 120ezerér. 17 éves vagyok karámba már lovagoltam ügettem.Ezért kérdeztem tőletek, hogy 20 éveset meg-e éri megvenni! :S
2010. aug. 25. 10:15
 5/15 A kérdező kommentje:
Tehát én terepre akarnék kimenni lépésben vagy ügetésben!
2010. aug. 25. 10:16
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Én nem venném meg érzelmi és anyagi okok miatt sem. Egy 20 éves ló, már öregnek számít, nála már valószínűbb, hogy egészségi problémák lépnek fel, már csak az öregedésből adódóan is, az állatorvosi költség a csillagos égíg rúghat. Terhelni sem lehet annyira, mint egy fiatalabb állatot. A másik indokom, hogy valószínüleg nagyon megszeretnéd, összenőnétek, viszont ő már 20 éves, már kevesebb időtök lenne együtt, mintha vennél egy 8-10 éves pacit. Én most "beleszerettem" egy 18 éves kancába, gondolkoztam, hogy esetleg megvenném, de letettem róla.
2010. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6 éves lovat néztem ki magamnak de az meg messze van! :S 150ezer az irányára.

[link]


Mi a véleményetek róla?:)

Őt megéri megvenni?

Bár ki tudja, hogy miért 150ezer lehet, hogy ő is beteg!:S

2010. aug. 25. 18:06
 8/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy 6-12 éves lovat vennék!
2010. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát én is 6től felfele nézem a pacikat. Lovagoltam már karámban volt barátoméknál de terepen még nem voltam. Ezért egy nyugodt lovat akarok. Amin megtanulhatok terep lovagolni is. Nincs különösebb más célom csak lovaglásra kéne. Tudom, hogy-hogy kell bánni egy lóval mert volt barátoméknál én csutakoltam én nyergeltem stb. ( csak a ganyézást nem én csináltam =D ) De itthol mindent megcsinálnék.Van hely van rá pénz. Csak anyu azt mondja, hogy büdős -.-" Apu meg sajnálja a fáit! =/ Már 8 éves korom óta könyörgök egy lóért itt vagyok 17 éves és még semmi!=/
2010. aug. 26. 19:03
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk én biztosan 1-2 éves csikót vennék, hogy velem nőjjön fel :) És ahhoz képest hogy ilyen öreg nagyon drága :S
2010. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!