Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Betilthatják egyszer a lóverse...

Betilthatják egyszer a lóversenyt?

Figyelt kérdés
Időnként felröppen a hír, hogy állatvédők stb be akarják tiltatni. (valahol egyet értek, sajnálom a pacikat, szerintem ha meg is sérül emiatt az már állatkínzás, de most nem ez a topic kérdése) Szóval ez érdekelne, valaha is betiltják vajon ezt világszerte sokak által szeretett sportot? (úgy tudom nagyon népszerű az egész világban) Amibe ráadásul ha jól tudom borzalmas nagy pénzösszegek forognak.
2021. jún. 6. 17:27
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
19%
Már van helyette bitcoin
2021. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
9. pont ezt írtam, a galoppot, ennél a kertészkedő oldalnál 1 kicsit szakmaibb oldalon olvastam (lovast témába szakmai), hogy pl a galopp betiltásáért azért nem véletlenül emelik fel a szavukat sokan, ezt már máshol is olvastam, hogy USA-ba rengeteg ló ebbe belehal...
2021. jún. 6. 18:12
 13/48 anonim ***** válasza:
86%
9 vagyok. Nekem nem kell magyaráznod, a te álláspontodon vagyok évek óta
2021. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
13 azért azt is lehet olvasni, hogy lehet ezt becsülettel normálisan is csinálni, sőt azt is, hogy az angol telivérnek futás a vérébe van ösztöne, maga az hogy 1 kicsit fut az neki nem kínzás, ha a ló pihenését stb is figyelembe veszik legalábbis lovasok szerint . Amúgy én betiltatni nem akarnám, a lovifgadáson néha nézem mert ingyenes. (nem fogadok, csak azért nézem mert véletlen láttam, hogy ingyenesen nézhető) de azért állat szeretőként megfordul 1-2 kérdés a fejemben, viszont normálisan meghallgatom mit mondanak a lovasok.
2021. jún. 6. 18:27
 15/48 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
66%

"lovatnagyon megviseli a verseny, megállhat a szíve"


Az embert meg a napi 12 órás munka viseli meg, három műszakban. Vagy a stressz, amit a modern világban minden embernek át kell élnie.

Ezeket betiltják szerinted?

2021. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
89%
a hazug politikuszok viselnek meg mindenkit és mindent.
2021. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
76%
15! Az ember saját maga egészségéért felelős. De itt arról van szó, hogy állatért nem maga felelős, hanem az ember felelős érte. Erkölcstelen felesleges veszélynek kitenni egy állatot
2021. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
61%
Csak én érzek kis humort abban, hogy "nem az ujjamból szoptam ki, hanem a neten olvastam"?
2021. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy igazad van 18, de az a helyzet, hogy rengeteg videó van fent a netről ezekről a 'balesetekről' . Cikk sem kell hozzá, csak kicsit tudni kell hogyan működik a sport (a lovakkal kapcsolatos munka)
2021. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
50%
Bármiről találok neked netes videót vagy cikket. Bármiről.
2021. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!