Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lányok, ti elmondanátok egy...

Lányok, ti elmondanátok egy fiúnak, hogy lovagoltok?

Figyelt kérdés

Ha pl kérdezi a srác, hogy mit sportoltok vagy szóba jön valahogy vagy ilyesmi.

Nem azért mert szégyellem vagy ilyesmi, hogy lovas vagyok, hanem mert már sokszor kaptam ezért ilyen hülye beszólásokat fiúktól (gondolom tudjátok mire gondolok, ilyen perverz beszólások meg hülyeségek), és már elegem van belőle. És néha ezért már úgy vagyok vele, hogy el sem mondom, úgy sem fogok jól kijönni belőle, biztos beszólnak rá valamit.

Ti hogy vagytok vele?



2021. jún. 8. 10:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el nyugodtan, ha olyan akkor ő bukta az ismerkedést.


Elhiszem, hogy eleged van, de ez egy jó teszt, hogy kiderüljön, hogy hogy reagál.


Ha olyan akkor nem is te érdekled, és legalább kiderül időben.


Fogd fel így!

2021. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Mond el, legalább egyből kiderül, hogy az adott fiú mennyire komoly. Akinek ennyi az intelligenciája, hogy perverz megjegyzéseket tesz azzal nem is érdemes kezdeni. Jó szűrő ez a kérdés.
2021. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Csatlakozom a 2-eshez.
2021. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2021. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%
Azok nem "perverz beszólások", csak te vagy még gyerek a témához
2021. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
96%

Ilyen beszólásokat is többnyire kisfiúk, vagy unintelligens felnőttek tesznek.

Aki azonnal "arra" asszociál azt hagyni is kell.

Én is lovagolok kamasz korom óta. Rengetegszer kaptam olyan beszólás általánosban, gimiben ami a szexualítással hozza össze ezt a sportot. Pl : "Látom lovagolsz, bevetheted élesben is."

Még mindig lovagolok, de már nem kapok ilyen beszólásokat. A párom se tette sose szóva így. Vagyis igen, de akkor már egy ideje együtt voltunk és volt köztünk annyi bizalom, hogy el lehetett ereszteni egy ilyen viccet.

Szóval mondd el nyugodtan, jó kis szűrő arra is, hogy meglásd mennyire fogadja intelligensen a pasi.

2021. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
97%

6-os vagyok.

Én ezt régen úgy küszöböltem ki, hogy azt válaszoltam: Lovas vagy, díjugratok

Direkt nem használtam a lovaglás szót. Bár mint mondtam jó szűrő, használd nyugodtan.

2021. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
sajnos annyira magamra ismertem, egyszer ide is kiírtam egy kérdést, hogy miért izgulok lovaglás előtt, de mikor felülök, ez elmúlik. Most lehet mondani, hogy kétértelműen fogalmaztam, de elég szomorú hogy az embernek ennyire meg kell válogatni a szavait, mert a sok perverznek már rögtön "az" jut eszébe. A fele a válaszoknak ilyen volt: engedd el magad hogy a srác beléd tudja engedni meg hogy csak az előtt érzek bizsergést, mielőtt ráülök a pasinak? Ha a szexualitás kategóriába írtam volna, akkor lennének ezek elfogadottak, de a lovak-ba írtam. Szerintem is ez egy jó szűrő, mert aki ezen elmosolyodik, vagy megjegyzés tesz, akkor menekülj. Jól néztünk volna ki,ha a középkorban is a lovaglás szóról több embernek jutott volna eszébe a szex, mint a sport.
2021. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

9-es én értem a problémát de el kell jutni odaig, hogy ezeket a dolgokat sajat nezopontbol kell nezni nehogy utana meg amiatt parazz hogy basszus a masik fejevel gondolkozok hogy ne ertsenek felre. Ha mindig arra figyel az ember hogy hogy mondja hogy ne aszocialjanak arra elobb utobb fusztralt lesz tole az ember. Nem szimplan az ember legyen önmaga nem kell megfelelni olyannak aki nem látja az értékeket és még ki is forgatja manipulálva a másikat hátha olyan lesz mint ő.


Le kell sz@rni még a sz@rt is ilyen helyzetbe és igenis ha ösztönösen azt mondaná az ember hogy lovagolok akkor csak azért ne változtasson rajta attol felve hogy beszol a masik. Ha beszol akkor mar megy is a szűrő és csá.


És igenis boldogan és mosolyogva kell továbbmenni mert téged a lovaglás tesz boldoggá ez vagy te valójában. Az hogy ki is mit hisz az nem a te gondolat folyamod és nem te vagy mas gondolataiert felelos. Az az ő egyéni szocproblemaja. Nem erdemes ilyenekkel foglalkozni.

2021. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!