Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Erről a termékről mi a vélemén...

Erről a termékről mi a véleményetek, esetleg használ ilyet valaki és elmondaná tapasztalatait?

Figyelt kérdés

[link]

Mivel jön a tél, gondolkodtam egy ilyenen a lovam számára. 18, lassan 19 éves, télen munkában lenne egy héten párszor, de fedeles lovardánk nincs, így a szabadban lenne edzve, megvegyek-e neki egy ilyet? A patájával semmi baj, nagyon szép állapotban van.


2012. szept. 26. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem használok ilyet, de a véleményem a következő. Csak akkor ér meg ennyit, ha színaranyból van. Mivel nem abból van, én egész biztos nem venném meg ennyiért. "Fényesíti a patát"... oda ne rohanjak, majd pont arra van szükségem, hogy fényes legyen a lovam patája... van benne néhány gyógynövény, ettől kicsit olyan, mint egy felturbózott gyógypatazsír. De mivel írtad, hogy a lovad patája teljesen egészséges, nincs szüksége gyógypatazsírra. Én azt mondom, hogy ne vedd meg, a patavédelem legjobb módja a ló megfelelő táplálása, és hetente 1-2x egy hagyományos patazsír. A zsír a lényeg, nem az, hogy milyen frincfrancokat tesznek bele.
2012. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ne a klp-ből vásárolj, az utóbbi pár évben tiszta őrültek, úgy felverték az áraik, még lovasboltban is olcsóbban kapod.

Egyébként nekem van ilyen, alapvetően akkor jó, ha télen problémás patája, amúgy sok különbséget nem fogsz látni. Amúgy vitáznék az előzővel, vettem én már 2000ért olyan patazsírt, hogy otthon jobbat csinálok 500ft-ból. Ha valaki patazsírt vesz, akkor vegyen drágát, olyat amit macerás elkészíteni, olcsó sz@rt egyszerűen nem éri meg venni, pénzkidobás.

2012. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!