Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezekről a fouganzás cuccokról...

Ezekről a fouganzás cuccokról vélemény?

Figyelt kérdés

Néhány ezek közül már megvan, és kíváncsi vagyok, hogy másnak mi a véleménye róla, és van amit most szeretnék megvenni. Remélem, jók a linkek :D

kobak: [link]


póló: [link]


pálca: [link]


nadrág: [link]


[link]


Lábszárvédő: [link]


Cipő: [link]


Gerincvédő: [link]



2021. jún. 8. 15:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Kezdő lovasnak oké, másnak nem ajánlanám.
2021. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én már nem kezdő vagyok, szerintetek úgy ne vegyem meg a kobakot és a nadrágot? Mert azok nincsenek meg ezek közül, ja meg a cipő
2021. jún. 8. 16:30
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Ne haragudj, de ha ilyen termékekkel kapcsolatban, pont itt kérdezel.. akkor kezdő vagy még... Felfogásilag biztos (és ez nem sértés! velem is 100x volt olyan hogy rá kellett döbbennem)
2021. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A cipő nagyon jó, a többivel nincs tapasztalatom.
2021. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igazad van 3, tényleg kezdő vagyok, csak nem a lovaglásban, hanem a GYIKkel, mert minden kérdésem után rájövök,hogy úgysem kapok rendes válaszokat. Ne is válaszoljon senki többet erre a kérdésre, majd én megyek és kitapasztalom magamnak.
2021. jún. 8. 17:16
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen gyakran jársz lovagolni és milyen szinten.


A kobak elég jónak tűnik viszont ha nem kezdő lovas vagy én a helyedben lehet befektetnék egy drágább minőségibb darabba


Lovagló póló

Ilyen nekem is volt régen nekem nem vált be de lehet emberfüggő


Lábszárvédő

Ha már decatlom és fouganza akkor inkább ezt a lábszárvédőtt ajánlom [link] vagy ezt

[link]


A nadrágot nem ajánlom


Cipő inkább csak gyakorlásához de versenyre szerintem semmiképp sem


Gerincvédó szerintem a célnak megfelel

2021. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bocsi 6 vagyok nem láttam az utolsó válayzod
2021. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
2021. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
A lábszárvédőt és a gerincvédőt nem ajánlom,előbbi nagyon kényelmetlen, utóbbi nehéz, akadályoz a mozgásban és nyáron átmegy "pokol nyársán sütögetés" üzemmódba, mi golyóálló mellénynek hívjuk. A kobak az jó, nekem is van egy olyanom, használom is, három esésem volt már vele (az egyik ráadásul olyan volt hogy kiszálltam a pályáról a kerítés felett), és semmi baja. A többit ezek közül nem ismerem, a pálca biztos okés, abból nem igazán van rossz minőségű
2021. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Csak a gerincvédővel van saját tapasztalatom a listából.

Lehet, hogy jól véd, de nagyon kényelmetlen, nyáron megsülsz benne és akadályoz a mozgásban.

2021. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!