Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezek jó nyergek?

Ezek jó nyergek?

Figyelt kérdés
A lovasvebáruház oldalán lehet kapni szintetikus nyergeket 100ezer forint körül. Azok mennyire jó nyergek? Valaki használ ilyet?

2021. jún. 17. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem jó. Hamar tönkremegy, rendszeres használattal méginkább, hobbi lovasnak nem kell saját nyereg, csak ha saját lova van, akkor is jobb minőságű használtat érdemes venni.
2021. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ma láttam egy használt stübbent facebookon 100 alatt. Inkább azt vegyél mint szintetikusat.
2021. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem a legjobbak, de én évek óta használom és semmi baja. Ennek ellenére inkább én is használt márkásabb nyerget vettem volna, csak sajnos befolyásolható voltam nagyon
2021. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Isten ments. Rossz a ló hátának,meg neked sem kényelmes.

Én kentaur naxost és antarest hasznalok a lovaimra.

2021. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem mindenki milliomos kedved utolsó 🙃
2021. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
5ös. Akinek nincs pénze költeni a lova egészségére, az ne vegyen lovat! Ennyi. Egy rossz nyereg szétbaszhatja egy ló hátát kevesebb mint egy hónap alatt
2021. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha annyira rossz lenne nem is gyártanák. Használtad? Próbáltad már azt a nyerget vagy csak mert neked vagy a családodnak van pénze olyan drága nyergeket venni mint másnak a lova? Sokan használnak olcsóbb nyergeket. Valaki nem 2 milliós lovat vesz mert nem teheti meg es valaki nem tud tobb százezerért nyerget venni. De attól mèg mindenkinek fontos a saját lova egészsége és nem csak a nyergen múlik!
2021. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Több ismerősöm is használta, az egyik ismerősöm lova sérvet kapott, a másiknap hónapokig kezelték a hátát.

Ez nem indok, hogy ha rossz lenne nem gyártanák, miért lenne ez így amikor minden más dologgal kapcs is gyártanak egy csomó szart. Ja hogy ha szar miért veszik ennyien? Az ismerőseim egyikének a nagyszülő vette karácsonyi ajándéknak meglepetésnek (🤦🏻‍♀️) a másik meg szimplán idióta volt...

2021. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Érdekes mert nekem is használjàk ismerőseim is van aki versenyre is és nincs problémája egyikőjüknek sem a lovával.

Amúgy azért veszik ennyien mert mondd korábban is írtam nem mindenkinek vannak gazdag szülei 🙂

2021. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

8 vagyok. Akit egyszerűen idiótának neveztem, okkal tettem. Választott egy új 70 ezres szintetikus szar között, illetve egy 75es használt kentaur között, ami illeszkedett a lovára. Nehogy már az 5 ezer forint döntsön. Az pedig, hogy az ismerőseid lovainak nincs tőle baja, hát úgy legyen!

Nem érvelsz logikusan.

"De attól mèg mindenkinek fontos a saját lova egészsége és nem csak a nyergen múlik!"

Mivel a nyergen is múlik, ezért szerintem arra is kell figyelni, ez ilyen összetett. Nem elég indok ahhoz, hogy minőségi nyerget keressünk a lónak. Ha pedig nincs 150-200 ezred egy használt, de jobb nyeregre ami passzol a lovadra és esetleg kibír még 10-20 évet, akkor nem kell lovat venni. Egy ilyen költség bármikor beugorhat az ablakon, akkor is például ha kiderül hogy mégiscsak szétcseszted a nyereggel a lovad hátát, vagy lesérül, táprendszeri baja lesz, esetleg elpusztul (ez esetben buktad a ló értékét). Egyszóval tudni kell mindig eltenni a lónak félre, ha gáz lenne, legyen tartalék. Ha már egy 150 ezres használt nyeregnél megakadunk akkor ne tartsunk lovat....

2021. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!