Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért nehéz megfogni a lovamat?

Miért nehéz megfogni a lovamat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:

most erre honnan tudjam a választ?

valószínűleg nem bízik benned, vagy nincs kedve dolgozni, netán olyan vad hogy az emberi közelséget elutasítja. Ha kicsit kifejtenéd bővebben, talán segíteni is tudnánk.

2010. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amikor megyek a karámba hátranéz elfordul és bemegy a beálló alá és ott megérintem és akkor már jön. NNemm szoktam vele kiabálni sőt munka előtte utána egy egy jutalomfalatot kap!
2010. aug. 25. 21:35
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves második!


Te vagy depis mert azért jött létre ez az oldal amit nem tutsz azt megkérdezheted!

2010. aug. 25. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyen pacim lenne akkor hagynám egy picit a munkát bent ennék vele a karámba és simogatnám szórakoznék vele. Mikor érzem, hogy több bizalmat mutat felém és örül, hogy bemegyek hozzá akkor elkezdenék vele dolgozni. De az tuti, ha lovam lenne egész nap vele lennék. Csak sajnos nem lehet lovam! :( Még az is eszembe jutott, hogy talán makacskodik a pacid. =S
2010. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
MA odajött hozzám
2010. aug. 26. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:
viviiiiii... XD
2010. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát!
2010. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
XDXD KATÓÓÓÓÓ! Te érted Nem veszek kutyát!
2010. aug. 31. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!