Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Selle francais és Akhal teke...

Selle francais és Akhal teke milyen árkeretek közt mozog?

Figyelt kérdés
Utánanéztem neten, de sajnos nem találtam róla semmit.
2021. jún. 25. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akhal 1millió körül kezdődik. Minél képzettebb/értékesebb, annál drágább.

Selle nem nagyon van itthon (vagyis én nem nagyon találkozom velük), de olyan árban mehetnék, mint a többi normálisabb sportló (nyilván itt is nagyban függ az ára versenyeredményektől, képzettségtől). Tehát olyan 1-2 milliótól felfelé. Külföldön lehet találsz olcsóbban is, de azokat Magyarországra nem hiszem, hogy behozzák az emberek, mert nincs értelme, hisz hobbira való kis sportlovat itthon is találsz. Ha meg jót szeretnél akkor az külföldön se lesz olcsó, csak ott nagyobb a választék.

2021. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2021. jún. 25. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Akhal van 200Któl felelé is, csak ugye azok csikók. Selleben szerintem fél millió körül lehet egy fiatal csikó ( fél éves) ára minimum, nyilván onnantól kedzve származás stb. befolyásolja. Például ha a csikó eltörte a lábát és összeforrt nek, de nyilván nem lesz alkalmas sportra akkor tökmindegy milyen fajta, jelentősen lecsökken az ára, ha pedig származása sincs (tehát nem érdemes vele fedeztetni) akkor vágóárban lehet szinte csak eladni.
2021. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!