Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy jobb körökből származó...

Egy jobb körökből származó 3-5 éves achal tekini\teke kb. mennyibe kerül mostanság?

Figyelt kérdés

#ló #achal tekini
2014. jan. 13. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az eredményesen szereplő, de nem tiszta vérűek mennek 6-700.000 körül, tehát, ha emellé egy jó származás is társul simán átlépi a milliót.
2014. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik, hogy ilyen nincs Magyarországon, csak félvér. Innentől fogva importálnod kell ,ami lóval együtt több milliós tétel.
2014. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha még is szeretnék egy tisztavérűt hol lehet kapni a legközelebb?
2014. jan. 14. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már esetleg a környező országokból is lehet venni,de akkor már egy alacsonyabb kategóriás paci is 2 milla (szállítás stb..)

Speciel pontos helyet nem tudok.

Miért fontos pont ez a fajta? :) Nem akarlak lebeszélni róla,csak érdeklődöm,hogy miért egy ilyen "megszerezhetetlent" néztél ki magadnak? :)

2014. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően mert eddigi ismereteim szerint ez a fajta a legkitartóbb hosszú távon(oroszországban például nem rég nyert egy ilyen távlovagló versenyt...) én pedig a többnapos „lovastúrák” híve vagyok
2014. jan. 14. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Többnapos túrára igen sokféle-fajta lóval lehet menni, nem kell hozzá az egyik legdrágább, legelitebb fajta.


De nézd csak, találtam egy szlovák tenyésztőt, árakat is írnak: [link]

2014. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jan. 15. 05:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm egy kis shagya kancával jár több napos túrákra. Ha alaposan felkészíted rá, akkor meg se kottyan neki napi 40-60 km, persze normális tempóban megfelelő pihentetéssel és takarmányozással.
2014. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!