Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tükör, Fényes vagy Kerem?...

Tükör, Fényes vagy Kerem? Melyik lenne legjobb egy Akhal Teke lónak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
hát annyira egyik sem tetszik de ha mondani kell a három közül:Kerem
2013. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kerem a legjobb. Azt nem tudom honnan van, meg jelent-e valamit, de nekem az tetszik legjobban. Utána Tükör, de a Fényes nem tetszik.
2013. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kerem. A Tükörről egy tisztítószer-reklám jut az eszembe, a Fényes nem rossz, csak nem annyira eredeti.
2013. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Kerem nekem kicsit "durva", de nem rossz. A Fényes kicsit alapnév, a Tükör az fura. De biztos, meg lehet szokni. Képzeld el, hogy lovon ülve mondod, Tükör! :D

Szerintem Fényes vagy Kerem. :)

2013. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hogy őszinte legyek, nekem egyik sem tetszik nagyon, ne haragudj. de ha mindenképp ezek közül kell választani, akk sztem Kerem.

a Fényes az nagyon "snassz", olyan mint kutyának a Tappancs név. a Tükör pedig nem név, hanem tükör:D nekem az sehogy sem jön össze egy ló és a Tükör név..

2013. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vera25 ***** válasza:
Tükör nem tetszik,a Kerem nem egy török férfi név,nem adnák a lovamnak török nevet,a Fényes tetszik nekem.
2013. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fényes mindenképp, a Tükör hülyén hangzik és a Kerem is.
2013. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!