Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok nekem jó lobas...

Tudnátok nekem jó lobas felszerelés márkákat, termékeket mondani?

Figyelt kérdés
Idén újra (kis kihagyás után) végre megint lovagolni fogok. Jó, minőségi lovas felszerelést szeretnék vásárolni. Későbbiekben tervben van a versenyzés is. Nekem nem az a lényeg, hogy olcsó legyen, hanem, hogy minőségi és tartós, kényelmes. Milyen márkákat tudtok ajánlani? Vagy milyen termékeket? Minden termékre kíváncsi vagyok. (Teljes felszerelést szeretnék: Csizma vagy cipő+lábszárvédő, kobak, nadrág, mellény stb.)

2021. jún. 25. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Horze, B vertigo
2021. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

DeNiro csizma

Tartós kb 6 éve versenyzek Benne most vettem ujat, tartós szep kényelmes

Samshield kobak vagy esetleg egy Gpa (újabb nem pedig az 50 ezres) vagy kep

Ha olcsóbb kell akkor maximum a casco mistrall 2 de össze sem lehet hasonlítani

Maximilian nadrág a legkényelmesebb és árban is jo

Póló pulcsi tökmindegy

Gericvedo ha kell akkor stubben vagy max zandona vagy olyan aki légpárnás és kinyílik

Zoknibol spooks vagy Equiline

2021. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
22%
Nyeregnek ha ugrót akarsz, én a childeric és pikeur nyergeket nagyon tudom dicsérni, persze fontos, hogy méretben is jó legyen és passzoljon a lóra:)
2021. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-és vagyok.

Az utolsóval személy szerint nem értek egyet.

Ár érték arányban a kentaur naxos a legjobb,egyébként sokan is versenyeznek ebben(profik is)

A tényleg mindegy az ár akkor antares. Abból is az új amin rajta van a logó,mert amit “tömegbe” gyártanak,fele olyan jó sincs. Én mindkettőt hasznalom egyébként,tehát tapasztalatból mondom hogy ezek a legjobbak.

A CWD,butet már sajnos nem a régi,megvette egy új cég,a minőség itt meg is hasadt.

A Bruno delgrande is jó,de nekem az antares az igazi,az modernebb és jobban illeszkedik a lóhoz.

Ha antarest akarsz akkor a .. Zsoltit kell ki hivni és a lóra passzintva lerendelni a nyerget.

2021. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
28%
Márkák: Eskadron, Annie's, Antaress, Covalliero, Kentaur, Fouganza, Kerbl, HKM, Ogilvy, Nagy Lovas, Sprenger, Ps of Sweden, CWD, Butet, Casco, Gpa, Samshield, Charles oven, Pikeur, Equipment, Equiline, Spooks. Ennyi jutott most így hirtelen eszembe. 11L
2021. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdező márkákat is kért. Nem értem miért kell lepontozni.
2021. aug. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!