Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Aki ért a lovakhoz, ez ugye...

Aki ért a lovakhoz, ez ugye most valami vicc?

Figyelt kérdés
[link]
2021. szept. 7. 14:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
46%

Istenem,ebben mi volt az ütés?

Kb megbökte.Most,ha meg fogok bökni egy lovat az már állatkínzás?

Sok agyalágyult fotel állatvédő.Még ha tényleg erőset ütött volna..


És kétlem,hogy valaki látott lovat,ha azt mondja az fájt neki.Ha egy lónak fáj valami az rúg b*zdmeg.Ez meg se érezte.

2021. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
73%
#20, mivel ez a szabály, hogy idegen lovon kell versenyzni, nem nagyon tud mit csinálni az az ember, aki történetesen ebben a sportágban versenyzik. talán utána kéne olvasni a dolgoknak
2021. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
3%
Nem, nem kéne utánaolvasnom a dolgoknak. Ha tudnál olvasni a sorok között, épp erre próbáltam utalni, hogy nem idegen lóval kellene végezni ezt a sportágat. Vigyen a versenyző saját lovat.
2021. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
70%
#23 mivel ez nem lósport hanem lovassport, így elsősorban a lovasok képességei számítanak. Ha saját lovat lehetne vinni, az nem lenne annyira fair.
2021. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
82%
Fair playről beszélsz, de lássuk be, hogy már az sem fair, hogy vadidegen lovat adnak a sportoló alá, hiszen a ló jelleme befolyásolja a kimenetelt. A legjobb lovasoktató sem tudna mit kezdeni pár perc alatt egy makacs, kezelhetetlen lóval.
2021. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
31%
#25 de mindenki alá ugyanazok a lovak kerülnek. Inkább az lenne a jó, ahogy a németek is javasolták, hogy legyen idő összeszokni a lóval.
2021. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
76%
Az sem lenne túlságosan fair play, mert akkor mindenki kiválasztaná magának a legjobban kezelhető lovat. Ha meg nem lehetne választani, akkor ugyanaz van, hogy hiába van megszokási idő, kezelhetetlen lóval hátrányból indul a versenyző.
2021. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként nem ugyanazok a lovak kerülnek mindenki alá. Nem tudom pontosan hogy van, de több lovat rotálnak a verseny során.
2021. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
39%

Nem értek egyet az állatkínzással, a durva módszerekkel, én inkább természetes módon, minnél finomabb módszereket szeretek alkalmazni.

Na viszont én ezen a döntésen már csak nevetni tudtam.

Szerintem csak lépniük kellett valami látványosat, mert páran felháborodtak, de igazából ezzel nem érnek semmit. Nem ezzel fogják megakadályozni az állatkínzást. Ez kb olyan, mint amikor Ronaldonak sárgát adnak, mert látják, hogy szabálytalankodott, de nem merik kiállítani, mert egy világklasszis, és félnek a rajongóktól és a világ bírálatától.

Nem akarok belemenni, mi volt a versenyen, mi a véleményem az öttusa rendszeréről stb, mert nem az volt a kérdés.

2021. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
84%
A tréning és a verseny két külön dolog. Hogy tréningen több kényszert kapnak a lovak, az egy dolog. De a sportban ez nem megengedett! A sportoló részéről is csak bizonyos fokig, külsős részről pedig egytalán nem! Pláne nem egy olimpián! Gondolom az itt lévők életükben nem indultak el háziversenynél nagyobb rendezvényen, ugye?
2021. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!