Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ülésjavító edzésre hol van...

Ülésjavító edzésre hol van lehetőség?

Figyelt kérdés

Sajnos régóta lovagolok már, részben edzővel; de volt edző nélküli időszak is. Kialakult nálam egy üléshiba ( villa ülés), pattogás vágtában és még sorolhatnám. Járok most is lovagolni; viszont nem érzem azt; hogy tennének is azért; hogy segítsenek nekem. Néha lovagoltatnak kengyel nélkül; párszor futószáron is lovagoltam szintén kengyel nélkül, de általában szabadon szoktam kengyel nélkül vágtázni és ennyiben ki is merül a segítség.

Viszont szeretnék végre jól lovagolni, nem bénázni. Vannak olyan edzők, helyek akik kifejezetten vállalnak; tartanak ülésjavító edzést? Az a tapasztalat; hogy mivel régóta lovagolok és “tudok lovagolni” ezért nem foglalkoznak velem futószáron ha új helyre megyek. De nem tudok lovagolni. Legalábbis ez a hibám nagyon durván rontja az önbizalmam.

Hajdú Bihar környéken tud valaki olyan edzőt aki szokott ilyeneket vállalni? Hogy futószáron tudna velem egy teljes órát dolgozni ezen az egészen. Nyilván nem egyszer, hanem rendszeresen.



2021. szept. 8. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Újfehértón próbáld meg. Ott nagyon rá vannak kattanva az szlvk-re és rendszeresen indítanak futószáras számban is lovast, ahol csak az ülést nézik szinte. Ha elmondod, hogy mit szeretnél szerintem tudnának segíteni.

Amúgy sok helyen azért nem szeretnek haladót futószárazni, mert azzal külön kell foglalkozni, meg nem annyi pénz, mint egyszerre 4 lovassal dolgozni.

A jelenlegi helyeden nyisd ki a szád, te vagy a fizető vendég, mondd el, hogy ezt szeretnél és ha nem úgy van, akkor fizetsz máshol másnak.

2021. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Lenke Lovasudvar. Ha kéred az ülésjavítást, nagyon jól csinálják.
2021. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!