Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Télen ridegtartásban lévő...

Télen ridegtartásban lévő arab fajtájú lónak kell karámtakaró?

Figyelt kérdés
Ha nem tennék rá takarót úgy is annyi szőrt növesztene hogy nem fázna? Vagy tegyek rá csak esőben eső álló takarót?
2021. okt. 3. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne. Én tuti raknék rá. Igaz hogy mínusz 20 fokig, ha hagyjuk nőni a szőrét akkor kibírja, de én utálom a hosszú szőrt,szóval mi nyírunk. Én munka közben is munkatakaróban vannak a lovak
2021. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A takarózás nagyon sok mindentől függ, ebből a leírásból simán lehet, hogy szüksége lenne rá, de az is hogy nem.

Mennyi idős? Egészséges? Eddig is ridegben volt? Milyen munkában van? Van lovász, aki fel-le pakolgatja a takarót akár napközben is? Stb, stb

2021. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk félridegben volt arab és nem volt takarózva. Reggeltől estig kint voltak a lovak, takarmányt kapták rendesen, fel is vették a macibundát, az arab is. Takarva csak munka után volt, míg megszáradt. 15 éves volt az a ló.
2021. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!