Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha a lovam nevét meg akarom...

Ha a lovam nevét meg akarom változtatni az útlevelében, akkor a 10.000 Ft-ot hogyan kell majd kifizetnem érte?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy kérvényt kell írni, aztán továbbítani az illetékesnek, de aki csinált már ilyet, és szintén postázta a kérvényt, hogy fizette ki? Küldenek csekket? Előre kell utalni? stb.


És igen, biztosan meg akarom változatni a lovam nevét, és nem, nekem ez nem pénzkidobás, mert fontos nekem ez az egész. Hogy miért, ahhoz senkinek semmi köze. Szóval ezeket a felesleges köröket ne is fussuk le!


Aki tudja a választ, kérem csak az írjon!


Előre is köszönöm! :))



2021. okt. 24. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Ha van származási lap nem tudod szerintem.
2021. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%

Ha nyereghelyen, combon, lapockán sütött de nincs származási lap akkor sem tudod, mert tenyésztési könyvbe van, magyarán elveszett származási lapot is bármikor ki tudod kérni a megyédhez tartozó tenyésztőfelügyelőtől.


Ha nincs származási lap, és nyakon sincs sütve, akkor tudod csak szerintem.

2021. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Piros pacsizhattok, de származási lappal tenyésztési nyilvántattásban lévő lovat nem tud átnevezni.
2021. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
* nyilvántartásban
2021. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Biztosan meg tudom változtatni a nevét, ne ezzel foglalkozzatok! (nincs sütve, ismeretlen származású és csak chip van benne)


Szóval hogy juttatom el a pénzt? Hogy működik a kifizetése? A kérdésre válaszoljatok könyörgöm

2021. okt. 24. 20:49
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem kérdezd meg azt akinek a pénz kell fizetni. Ő tudja, és ő fogja megmondani, hogy ő hogy kéri. Sztem utalni a legjobb megoldás, de én nem tudom, csak tanácsot adtam.
2021. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És kérem az válaszoljon, aki jártas az ügyben! Köszönöm
2021. okt. 24. 20:51
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Hát olyan körülményekkel, ahogyan te vagy, nem rendelkezik senki. Tehát mindenkinek minden más, ahogy ez az ügy is. Szóval konkrét választ, és "útbaigazítást", -vagy nevezhetjük "utasítástnak" is- nem fog tudni senki adni. Szerintem hívd fel a másik felet, hogy ő hogy kéri. Ismerősemék utalták.
2021. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Írtam megyédhez tartozó tenyésztési felügyelővel kell beszélned. Ha már chip-je van es te adtad anno a nevet a lonak egy chip-pel rendelkezo lo adatait bőr alatt mégis hogy tudnák megváltoztatni?


Kérdezd meg a megyédhez tartozó tenyésztési felügyelőt ő fog tudni választ adni a kérdésedre.

2021. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9-es: ,,Lo adatait bőr alatt mégis hogy tudnák megváltoztatni?" Basszus ne már... Ez ugye csak vicc volt? Mondd, hogy nem gondoltad komolyan?


Ha komolyan gondoltad, akkor: Nem a chipre van ráésve, hogy Szellő, és akkor, ha be kellene azonosítani, akkor meg kivájják a húsából, vagy hogy képzeled el? xddd Ugyanúgy, mint a kutyáknál le lehet olvasni a chipet, és akkor egy monitoron megjelennek az adatok, amiket meg lehet változtatni a rendszeren keresztül...


Tényleg olyan írjon már, aki ért hozzá... Mit kell írogatni, ha azt sem tudod, hogy miről van szó??

2021. okt. 25. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!