Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen saját ló...

Szerintetek milyen saját ló lenne nekem jó?

Figyelt kérdés
Már lovaglok fél éve, nem vagyok kezdő! Arra gondoltam, hogy lehetne egy lovam, mert késznek érzem magam rá. Az elsődleges szempont az, hogy szürke legyen. Milyen fajtájú lovat ajánlanátok és hány éveset? Hol találok ilyen lovat? (Ár nem számít)

2021. okt. 29. 09:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
szia, ha nem vagy kezdő akkor el tudnád mondani hogy miket tudsz? Lehet hogy tényleg nem vagy kezdő ha fél éve keresztül kb minden nap mentél lovagolni egy jó edzőhöz, az edző segít kiválasztani a lovat, nem otthon hanem bértartásba tartod és heti 5x-6x ki tudsz hozzá menni és persze van elég pénz akkor akár még vehetsz is lovat. Csak az a fontos hogy olyan lovat vegyél aki idősebb, tapasztaltabb, nem ijedős nem bakol stb, az a lényeg hogy tanítson téged. (szerintem is várj még a saját lóval, de ha nem vársz akkor ezeket vedd figyelembe)
2022. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!