Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak ha a lovam...

VMárk kérdése:

Mit csináljak ha a lovam nekiment a sufninak és összedölt?

Figyelt kérdés

#állat #sufni #Magyar építés
2021. nov. 22. 19:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Nézd meh a lovat hjg yrendben van e. Aztán építés új sufnit te;)!!!
2021. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
RomboLÓ
2021. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%

Én ezt nem tudom elképzelni. Attól hogy neki megy a ló, még nem dőlhet össze, mert ha ennyitől össze dőlne, akkor már rég nem állna (egy nagyobb szél is össze döntötte volna).

Ha meg neki vágtázott volna akkor a lónak erősen látás problémái lehetnek, mert amúgy megtorpant volna előtte, vagy már korábban elkezdi kerülni. Nem hülyék, hogy csak úgy neki rohanjanak egy falnak. Szóval nem igazán tiszta, hogy mi történt pontosan.

Azt még el tudom képzelni (bár nem ezt írtad tudom), hogy a sarkánál vakarózott, de szintén ki kellett volna ennyit bírnia a sufninak. Vagy ha a hátsóját vakarta és jobban neki dőlt mint kellett volna, akkor taláán.

2021. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11%
Mit csinálj? Ébredj álmaidból!
2021. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Anonimus^o^ válasza:
90%
A sufni romjaiból álíts síremléket a lónak...
2021. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
Vagy a ló romjaiból a sufninak..
2021. nov. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
Valamiért elég komikus, hogy csak úgy fogja magát és neki megy. Nézesd meg a lovad.
2021. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!