Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek errő a...

Mi a véleményetek errő a kesztyűről és lovagló cipőről?

Figyelt kérdés

kesztyű: [link]


lovagló cipő:

[link]



2022. jan. 27. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A cipő nem rossz, a kesztyű katasztrófa (nem lehet benne normálisan fogni semmit, csúszik ki a szár az ember kezéből... hógolyózni jó :P ) .
2022. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, szerintem ez a kesztyű nem praktikus. Nem lehet vele jól fogni, és jobb időben túl meleg.
2022. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen kesztyűm van már pár éve, nagyon jó. Amit te linkeltél, abban szerintem még behajlítani sem fogod tudni az ujjaid.


A cipő nem néz ki rosszul.

2022. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

uh, elég sok a rossz vélemény a kesztyűről, a probléma csak az, hogy már megrendeltem...

na de mind1, ha nem jó, elcserélem.

így is már másodjára rendelek új kesztyűt, mert először ilyet:


[link]


akartam M méretben (volt S-esem, csak kicsi), csak az nem volt raktáron, és nem tudtam várni, mert szükségem van a többi cuccra, amit vele együtt rendeltem, ezért rendeltem a másik kesztyűt (az volt téliből egyedül raktáron)

2022. jan. 28. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:
a cipő szerintem is jó, nyilván kesztyűt télre keresel ahhoz pedig vasatag kell amit a 3as linkelt az szerintem túl vékony, de a decathlonban lehet kapni jó kesztyűt annak a tenyér része végig bőr és nem csúszik ki belőle a szár
2022. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én télen is nyári kesztyűben lovagolok, sosem fázott még benne a kezem, igaz nekem a lábam is ritkán vagy le, meg le is izzadok rendesen.
2022. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én tuti nem vennék kesztyűt a Decathlonból. Nekem nem jön rá az ujjamra, úgy hogy még nem vagyok felnőtt. És pedig felnőtt L-es kesztyűt nézek. Próbáld ki a kesztyűt, ne vakon rendelj. A cipő **** 4* aki nem értené
2022. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!