Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez így megvalósítható?

Ez így megvalósítható?

Figyelt kérdés
Szóval kb 2 éve lovagolok egy hobbi lovardában, most átmenné egy olyan lovardában ahol saját ló nélkül lehet rajtengedély vizsgázni(az nemtudom mennyi ideig tartana) aztán átmennék egy sportistállóba ha van rá lehetőségem. folytatnáma versenyzést remélhetőleg saját lóval Tudom hogy ez kicsit sok meg ilyenek csak ellszeretnék kezdeni versenyezni és egy ilyen tervet találtam ki, az is a kérdésem lenne hogy egy díjugrató rev-hez milyen tudás szükséges? köszönöm ha válaszolsz

2022. febr. 6. 15:13
 1/3 A kérdező kommentje:
és kérlek ne írjatok olyanokat hogy úgyis abbahagyom majd, meg tobábbtanulás stb az legyen az én dolgom :)
2022. febr. 6. 15:13
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Tovább tanulás előtt vagy?

Megengedheti egyáltalán a családod azt, hogy neked legyen egy versenyre alkalmas lovad? Ezt először velük kéne megbeszélned. Ha ez a része megvan, és érdemleges szakmai választ szeretnél, akkor az edződhöz fordulj, ő ismeri a tudásod, azt is, hogy mennyire gyorsan tanulsz. Meg elsősorban ő látja a képességeidet, és hogy érdemes-e azt versenyre vinni vagy erőltetni a témát.

2022. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincsenek anyagi akadályai, akkor megvalósítható. Saját ló nélkül is, ha versenyezni akarsz, akkor legalább heti 3x kéne lovagolnod, ha jók az alapok és most kezdenél ugrani, akkor ha van fedeles (nem függsz az időjárástól) pár hónap alatt el lehet érni egy rev szintet. Versenyzésre alkalmas saját ló jelenleg 1,5-2 millióról indul + a tartás+ az edzések. Versenyekre már REV nélkül is tudsz menni szabadidős lovas versenyeken szokott lenni 60-70, 80-90, meg 90-100 közötti pálya, több féle elbírálással, pl stílus vagy hiba-idős vagy ideál idős. Ezek adnak egy kis rutint a későbbiekhez.
2022. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!