Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovarda Budapesten és környéké...

Lovarda Budapesten és környékén, ahol lehet dolgozni, segíteni esteleg lovaglásért cserébe?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen helyeket? A 13 éves lányom nagyon szeretné, neki keresnénk valamit 🙂

2022. márc. 6. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg nem sok lehetőség van rá, de ha találtok is...megéri ennyit dolgozni suli meg minden mellett csak hogy mondjuk hetente 1x lovagolhasson?
2022. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
nekem is van ismerősöm aki így dolgozik és nem ingyen de olcsóbban loagol, igaz ő 15 éves de ha a lány ért hozzá akkor meg lehet kérdezni
2022. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, max úgy tudom elképzelni hogy már egy ideje odajár, nagyjából ismeri a lovardát stb. És akkor megpróbálhattok valami megállapodást kötni, hogy pl ha hétvégente lejár dolgozni akkor nap végén lovagolhat vagy ilyesmi. De így elsőre ezzel kezdeni, hát nem is tudom...
2022. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
A Lóháton Budakeszin lovardába tavaly nyáron sok kiskamasz volt, aki segített az újaknak, helyére vitte a szerszàmokat stb. Nem tudom milyen koncepcióban voltak ott, de egy kérdést megérhet. Illetve a Luppai Lovardában ha jól tudom kifejezetten gyerek lovagoltatás van. Lehet, hogy ott is találhattok valami hasonló lehetődéget. Én ott kis ideig 15-17 évesen lovagoltam ingyen cserébe meg a nyári táborokban kisegítettem az 5-7 évesekkel.
2022. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Miért van lepontozva az összes olyan válasz aki azt mondta hogy an esély segíteni? Minden lovarda más, honnan tudják az emberek hogy amit fel akar hívni a kérdező ott nem lesz ilyen lehetőség? Nyilván aki azt írta hogy az ő lovardájában is segítenek, nem hazudik miért kell lepontozni? Max írjátok azt hogy a ti lovardátokban nincs ilyen lehetőség. Simán lehet hogy van olyan lovarda ahol örülnek ha van egy segítő akár 13 akár 16 éves ha valamennyire ért a lovakhoz, tud nyergelni kantározni lehet hogy már egx csomó helyen örülnek neki. Én csak annyit mondok hogy ezeknél afajta kérédseknél ahol nem konkrét lovardára kérdeznek rá amiről tudjátok hogy nincs ilyen, ne pontozzuk le a másikat. Egyébként én jártam már olyan lovardában ahol mindenki magának intézte a lovát és az elején az edző segített amíg nem tudtad mit hogyan kell csinálni, de olyan helyen is voltam már ahol volt néhány lány, normálisak nem ilyen tinipicsák, és ők délutántól estig ott voltak és bizony ők nyergelték fel az órákra a lovakat, vitték ki, hozták be stb, mindenkit ismertek és néha ingyen lovagoltak a segítségért cserébe.(ezt is le lehet pontozni ha valakinek ehhez van kedve de ettől még a kérdező nem lesz előrébb)
2022. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
Én 12 évesen voltam lovaglást segíteni a kamaraerdei lovardában, a pereszke utcában. Egy kedves fiatal fiú a tulaj, 4 ló van változatos méretekben. Remélem ez segít
2022. márc. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
én 13 és 14 évesen segítettem egy budapesti lovardába, nem azért segítettem hogy ingyen lovagoljak de miután már csomót kijártam néha volt hogy lelovagolhattam egy lovat aznap amikor kevesen jöttek és volt olyan ló aki aznap nem ment. De olyan is volt hogy ugróedzést tartottak nekem sima edzés áráért pedig az ugró az drágább
2022. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!