Kezdőoldal » Állatok » Lovak » SSO mi legyen a lovam neve?

SSO mi legyen a lovam neve?

Figyelt kérdés
1. genis appaloosa-t szeretnék venni (azon belül a fekete fehér pottyoset). Nem tudom mi legyen a neve. Saját ötleteket is elfogadok, de inditok szavazást is.

2022. márc. 17. 16:58
A kérdező szavazást indított:
Frostglow (azaz fagyfény)
Lifeshadow (azaz élet árnyéka)
36 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom.
2022. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A Lifeshadow nem túl pozitív kicsengésű név, én a másikra szavaznék.
2022. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
A Lifeshadow menőbben hangzik, de annál igaz, amit a 2-es írt. A Frostglow-nak is fura a jelentése, kiejteni pedig még rosszab, ha sokszor szólítod nevén, fura lesz a 'frozgó'-zás. Ha a Lifeshadow számodra jót jelent, (tehát máshogy érted, mint mi,) akkor szerintem válaszd azt.
2022. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Annyit sem tudsz leírni hiba nélkül, hogy SOS?!
2022. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
4-es ez nem tudom, hogy vicc lett volna vagy sem, de jól írta le, amit szeretett volna:) SSO egy online játék rövidítése (Star Stable Online)
2022. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól írta SSO. Ez egy lovas játék neve,tehát nem igazi lónak keres nevét hanem egy játékban lévőnek
2022. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Játékban? Úristen...
2022. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem igazi lóról beszél, az SSO egy lovas játék.

A Frostglow annyiból jól hangzik, hogy úgy-ahogy jelent valamit, a Lifeshadow nem "Élet Árnyéka"-t jelenti, hanem szimplán Életárnyék, aminek se angolul se magyarul nincs értelme.


Ezt amúgy a Szórakozás témához kellett volna írnod, meg pont erre vannak Facebookon az SSO-s csoportok, mert ilyen sokan nem tudtok eldönteni egy ilyen semmi egyszerű kérdést.

2022. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Mi a baj a lovas játékokkal? :D én magam ugyan nem játszok, mert már nem vagyokabban a korban... De 10-12 évesen én is éltem haltam a lovas játékokért. Ahogyan a legtöbb lovas kislány szerintem :
2022. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Én is azt hittem, hogy az SOS szót nem írta helyesen. Ha ez egy játék, és egy lovas játékban lévő nő nevét kérdezi, akkor a kérdés nem ide való.

Számítástechnika téma: ide kéne írnia.

2022. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!