Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rúg a lovam! Hogyan érjem el...

Rúg a lovam! Hogyan érjem el hogy ne rúgjon ??

Figyelt kérdés

Sziasztok, 2 napja kaptam a lovam mielőtt megvettük 2x megnéztük/kipróbáltuk ezután meg is vettük és figyelmeztetve lettünk hogy az istállóban mögötte nem ajánlatos járkálni. De viszont kint nem rúg ha mögötte vagy…. Amikor elhoztuk kint volt a karábban és le akartam pucolni amikor a hazához értem rögtön rúgott utánna másnap bent az istállóban ha a nyakáttól tovább nyúlsz a háta vagy fara felé röhög rúg ez miért van?? Gondoltuk hogy beoltották vagy berugatták vagy csak a hely változás miatt van ez ?? Meg hogy egyedül van?? mivel edddig lovakkal volt, egy hetet kaptam szüleimtől hogy leszoktasam erről de hogyan ??? A másik hogy barátnőmmel nyergeltük fel barátnőm belelépett a Kengyel be es csak a nyeregbe kapaszkott nem bírt felszállni mert a ló rögtön elkezdett vágtázni….

Előző helyén egy lovardában volt eléggé rövid ideig ott nem foglalkoztak vele 2x volt nyergelve meg párszor befogták kocsiba


A lóról : idén lessz 6 éves

noniusz


Előre is köszönöm a segítséget :)


2022. márc. 28. 07:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy,de valószínűleg elég fiatal. Korai még neked egy ilyen fiatal és problémás ló ráadásul a lovak társas állatok nem lehet egyedül tartani őket. Két opció van:

1. Hivtok hozzá szakember ami ugye nem olcsó

2. Eladjátok és vesztek helyette egy idősebb és nyugodtabb lovat.Ha eladjátok jó helyre adjátok nehogy kupec kézre kerüljön szegény

2022. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!