Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Tudtok Debrecen...

Lovasok! Tudtok Debrecen környékén olyan nyári tábort ajánlani, ahol 16 évesen is tudnák menni? Nagyon mennék de csak kb.6-12 éveseknek valót találok.

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtem lovagolni, osztályban lovaglok. Eleinte heti 1x, de tél óta már 2x járok. Többet akarok megtudni a lovakról, a teendőkről körülöttük. Ahova járok, ott is csak kicsiknek van tábor. Ezért is akarok egy szuper helyre elmenni. A közösségi munkát is loviban tervezem megcsinálni, de azért az nem ugyanaz, mint egy tábor, ahol többet tanulhatok kezdőként.

2022. ápr. 12. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
segítőként nem tudnál elmenni? és azért órákat is kapnál. nemfeltétlen kell annyira érteni a lovakhoz, van ahol csak azt kérik hogy szeresd a gyerekeket, de nyilván nem árt ha a lovakról is tudsz valamit, és így ott tudsz lenni a programokon
2022. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kezdők is mehetnek segítőnek? Ezt nem is tudtam nagyon köszönöm
2022. ápr. 14. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:
hát nálunk a lovardában igen, de kérdezd meg hogy nálatok hogy van, lehet hogy a saját lovardádba is tudnál menni segítőként
2022. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha még érdekel akkor Csákváron is van nagyon jó lovastúra tábor ( annyiban különbözik a normáltól hogy napi 5-6 óra terep lovaglás van ) ottalvós szóval nem kell minden nap bejárni . A hangulat nagyon jó és akármilyen korosztály jöhet ráadásul még árban sem drága , az oktató pedig nagyon kedves . A lovardát galagonya lovasfarmnak hívják ha érdekel . Esetleg annyi hátrány lehet egyeseknek hogy western nyereg van nem angol
2022. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Kartács utcait próbáltad már?
2022. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:). A Kartács utcát próbaltam elérni be is menten de nem válaszolnak valamiért, a tábor ott nem lehetséges mivel csak kisebb korosztálynak van. Menni akartam közösségi szolgálatra de mostmár inkább hagyom:(

#4 köszi ez nagyon tetszik, a westernt is mindig ki akartam próbálni vizsont a környéken nem is tudok ilyen lovardát szóval maradt az angol de azt is nagyon szeretem:)

2022. máj. 13. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!