Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Saját lóval hogy működik a...

Saját lóval hogy működik a versenyzés?

Figyelt kérdés
sziasztok, nincs saját lovam de majd egyszer szeretnék és lenne néhány kérdés ami érdekelne, leginkább versenyzés szempontból mert majd versenyezni is tervezek. Gondolom ez minden lovardában máshogy van vagy nemtudom, de úgy általánosságban hogy működnek a versenyek ha nem házi verseny tehát másik lovardába kell elmenni. Minden érdekelne mert nem vagyok jártas ebben a témában. PL nekem kell vinni a lovat vagy a lovarda megoldja(pénzért), ha nekem kell vinni akkor lószállítót érdemes venni vagy bérelni éri meg jobban? Egy versenyhétvégén hogy működik hogy hányszor versenyzek? Már pénteken ott kell lenni vagy elég szombaton menni? Ha van egy 3-4 napos verseny, mondjuk csütörtöktől-vasárnapig akkor én csinálhatok olyat hogy csak szombaton és vasárnap versenyzek? A lovakkal meg kell állni egy 2-3 órás úton vagy kibírják? Egy lovardában ahol van versenyzés saját lóval akkor így csapatosan szoktak menni és akkor az edző viszi a lovakat vagy mindenki intézi magának? szóval leginkább az utazás részére lennnék kíváncsi mert ez nekem nagyon nem tiszta:)) saját tapasztalatokat is írhattok, nálatok hogy van ez vagy ki mit hallott, köszönöm ha válaszolsz, sokat segítene

2022. ápr. 16. 13:43
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha saját lovad van, akkor a legtöbb esetben magadnak kell megoldani a szállítást, futót bérelsz, vagy veszel egy sajátot. Persze, van olyan is, hogy egy istállóbeli emberek összefognak és xy költségért cserében elvisznek egyszerre több lovat ha nagyobb futójuk/kamionjuk van.

Egy versenyhétvégén csinálhatod azt, hogy mondjuk csak pénteken és vasárnap mész, vagy csak pénteken, vagy azt is, hogy csak szombaton, de akkor több számban.

Ezaló kivétel a bajnokság, mert ott például van olyan, hogy pontokat gyűjtötök, ezért érdemes minden fordulójában elindulni.

2022. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
(Bajnokságon is csinálhatsz olyat, hogy csak mondjuk az első napon indulsz, de akkor nincs esélyed összetettben)
2022. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!