Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért írnak a "suttogó vagyok?...

Angelio kérdése:

Miért írnak a "suttogó vagyok?" kérdésemre ilyen rosszakat!?

Figyelt kérdés
Akik így válaszoltak írjanak!

2022. máj. 7. 07:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ne bújjatok el...
2022. máj. 7. 07:42
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem attól vagy "suttogó" hogy követnek a lovak, ez annál sokkal többet jelent
2022. máj. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Az vagy... Csak össze ne téveszd a farkasokkal táncolót a táncosokkal farkaloval.
2022. máj. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Mert idiótaságot kérdeztél. A b.zi kifejezés meg itt nem arra vonatkozik, hogy meleg vagy, hanem hogy bele vagy bolondulva egy idiótaságba, amit túltolsz. Mert ha ilyeneket kérdezel, az nem egy normális hobbi már, hanem túltolás.

Vannak, akiknek az életük a lótartás, terápiákat tartanak, lovas edzéseket tartanak, edzők, de még ők sem mondják hogy suttogók meg egyéb baromságok.

2022. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Azért, mert abban amit írtál, semmi sem utal arra, hogy "suttogó" volnál.

Az viszont lejött, hogy egy lovakért rajongó kisgyerek vagy, ami tök szép dolog, csak felesleges magad ilyen butaságokba beleélni. Pont annyira vagy suttogó, mint amennyire Superman vagy...

2022. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert gyerekként teszed magad egy "én olyan különleges vagyok" pozícióba, ami ritka nevetséges és szánalmas, tekintve, hogy szakértők 30év tapasztalattal nem mondják magukra azt amit te.
2022. máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%

mert a gyakori egy proli társdalom.


itt élik ki a feszültséget a munka után. érzelmi intelligenciájuk a 0-hoz közelit. Itt mindenki bezzegember 0 empátiával.

2022. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
95%
Max ha halkan beszélsz a lovakhoz, akkor vagy suttogó. 😂
2022. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Alpha Te vagy az?
2022. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 qkker1 ***** válasza:
92%
Attól még nem vagy suttogó, hogy láttál egy filmet!
2022. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!