Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen a Decathlonos 500-as...

Milyen a Decathlonos 500-as strasszos nyeregalátét és a hozzá passzoló füles minőségben?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a rózsaszínesnek a színe, és nagyon jó árnak is találom, viszont félek tőle hogy nem e csúszik mert az elején nincs olyan csatoló, illetve milyen vastag, nem gyűrődik fel nyergelésnél? A méretek jók? Első nyeregalátétem lenne. Minden véleményre kíváncsi lennék, előre is köszi.

2022. júl. 19. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Strasszosat ne vegyél. Tök mindegy, hogy decathlonos vagy 40 ezres nagy márkás, a strasszok idővel le fognak jönni. Főleg hogy mosni is kell időnként, azt meg a kövek nem szeretik😕 amúgy jó anyagú.
2022. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos én is gondoltam erre, viszont csak versenyre lenne használva, de akkor nemtudom:/
2022. júl. 20. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia én fülvédőt használtam, nekem bordó van, és még nem sokszor használtam, de sztem elég jó, nekem nagyon tetszik is, amikor úgetek, vagy vágtázok, néha az eleje felhajol, de ez nem nagyon zavar senkit.


Nekem ez volt az első fülesem és sztem jó választás.

Nekem nyeregaliból a decathlonos 900 as van

2022. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen sajnos a rövid fülesek "átka" ez, sajnos olyan jó árban meg nem találok sehol ami tetszene is hosszítottat, illetve nem akarom kínozni vele a lovat nyáron.
2022. júl. 23. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!