Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi ez a mánia tiktokon, hogy...

Mi ez a mánia tiktokon, hogy videók alá kommentelgetnek, hogy "a lovaglás nem sport"? 90%ban olyanok, akik életükben nem ültek lovon...

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 20:21
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
16%

Ember! Mitől lenne sport, mikor már az olimpián sem lesz lovas szám!(nagyon helyesen egyébként)

Szóval magyarázd már el mitől érzed a közlekedést sportnak, mert esküszöm megnevettetsz:'D

2022. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%

#31

Nesze, te...

[link]

2022. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%

Az meg van ugye, hogy a wikipédia nem szentírás?

Ugyanolyan emberek írják mint te vagy a kérdező, most ha akarnám én is beleírhatnék mindenféle sületlenséget.

2022. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem szentírás (mondjuk meg lehet nézni egyes cikkeket angolul, valami igen részletes, aztán átváltasz magyarra és kb a töredéke sincs... lusták...), de attól rengeteg tény található ott. Szóval elég, nem kell a szókiforgatás.
2022. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
16%

Ennyi erővel a kutyasétáltatás is sport:D

Ne legyetek màr ennyire együgyūek...

2022. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%
Egyik válaszoló tök jól leírta, hogy miért sport, de arra gondolom már egyik se figyelt. Itt verik magukat, hogy nem sport, amikor lovat nem láttam közelről, de lehet még távolról sem. Kicsit se szánalmas, de tényleg. Menjetek máshová.
2022. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

#37 Elírtam, drága

*láttak

Most boldog vagy?

2022. aug. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
93%
amúgy nemértem hogy ez miért folytonostéma, nyilván akik nem lovagolnak azoknak csak olyan mintha csak ülnénk a lovon és a véleményük nem fog megváltozni attól hogy veszekszünk, a lovasok véleménye meg végképp nem fog megváltozni, hogy igen ez egy sport. ameddig nem próbálják ki az emberek nem fogják érteni hogy miért mondjuk hogy sport. felesleges vitázni, sehova nem jutunk
2022. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
41, nem igen szoktam foglalkozni velük, csak egyrészt nem is értem, mi a szarnak néznek ilyenek lovas videókat, másrészről azt már nehezebb ignorálni, hogy lassan kb minden lovas videó alá odahányja valamelyik agyilag zokni, hogy " nem sport 🤡"
2022. aug. 12. 13:19
 40/50 A kérdező kommentje:
Én sem megyek oda a foci videókhoz, hogy mennyivel könnyebb fizikailag, csak futsz a labda után és nevetségesen túl vannak fizetve.
2022. aug. 12. 13:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!