Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a legbiztonsagosabb kobak?

Melyik a legbiztonsagosabb kobak?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok a fejemmel tompitani az eseseimet, igy csunya agyrazkodasokat szedtem mar ossze. A legutobbinal verzes is volt az agyamban, igy elhataroztam, hogy a Fouganza kobakomat lecserelem.
2022. aug. 17. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Bár nem tudok márkát, vagy ilyesmi, de azt jól teszed ha lecseréled a fouganza minőséget.

Plusz, bár tudom nem ez a kérdés, de szerintem iratkozz be judo edzésekre. Igen, meredeknek tűnik, de ott megtanítanak esni. Elmondod miért mennél és segítenek. Ösztönösen helyesen fogsz esni, én is tapasztalom ezt (én gyerek koromban judoztam).

Már csak azért is tanácsolom ezt mert ahogy olvasom nem ritka az esés, és ez nagyon nem jó, hogy folyton fejsérülésed van, és nincs olyan kobak ami mindig megvéd. Pláne ha egyszer a nyakad is sérül, én inkább esni tanulnék meg a helyedben (persze egy minőségibb kobak is fontos)

2022. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam azon, hogy megkene tanulnom esni, de nem tudtam merre induljak el. Ez jo otlet, utana nezek! :)

A Cascot ajanlotta az edzom, de olvasnek velemenyeket rola, tenyleg olyan biztonsagos-e.

2022. aug. 17. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem annó volt olyan oktatóm, aki sokat foglalkozott azzal, hogyan essek lóról. De csak az az egy, pedig volt egy pár. Lehet neked is van olyan oktató ismerősöd, aki tud benne segíteni.
2022. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2022. aug. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a cascot ajánlom! Én is arra cseréltem a Fouganzát és nagyon jó!!
2022. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A rossz hír, hogy a kobak nem véd az agyrázkódás ellen.

Leginkább attól véd, hogy ne törd össze a koponyádat, de az agyrázkodás ugyan úgy meg fog történni

2022. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Casco teljesen jó, főleg ár-érték arányban. Nemrég egy ismerősöm életét mentette meg. Persze törött a kobak, de inkább az, mint a lovas feje, hiszen ez a dolga. Ennek ellenére volt egy kisebb agyrázkódása, de nem volt vészes, amúgy nagyot esett. Viszont árban még a megfizethető kategória 40-50 ezer körül van.

Láttam Facebook is kérdésed, ott ajánlották drágább kobakokat, de nem hinném hogy jobban védenének, mint egy középkategóriás. Plusz azért anyagilag is elég húzós.

2022. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!