Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol vásároltok lovas kiegeszit...

Hol vásároltok lovas kiegeszitoket?

Figyelt kérdés

Elsősorban lovasnak való kényelmes, ugyanakkor divatos ruházatot kínáló webáruházra, esetleg boltra lennék kíváncsi.

De jöhetnek az ajánlások lónak való minőségi kiegészítőkhöz is!

Természetesen jobban örülnék a magyar elérhetőségnek, ugyanakkor szívesen fogadom kedvenc külföldi beszerzőhelyeiteket/oldalatokat.


Lehetőleg árban ne a legfelsőbb kategória legyen, előre is köszi a segítséget:)



2021. ápr. 4. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Decathlonba szoktam. Jó áron van minden, nekem a minőségükkel sincs bajom
2021. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Horze esetleg, nekem onnan vannak a dolgaim. Bár vannak benne olyan termékek is, amiknek csillagászati áraik vannak..
2021. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én a Decathlonban szoktam vásárolni, hobbi lovas vagyok, de majd szeretnék komolyabban is lovagolni. Az ár teljesen jó szerintem, a minőséggel sincsen gondom. Nyerget onnan nem ajánlok venni, az nekem legalábbis kényelmetlen volt, és a lovardában, ahol lovagolok, hamar tönkrement. A Horzét én is ajánlom, van, ami kicsit drágább, de jó minőségű.
2021. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia! Ha valami olyan kell ami nem ilyen “hu de nagy dolog” pl:kötőfék,vezetőszár szerintem jó áron simán találsz a Decathlonba is. Sőt Izzasztót,Kantárt, Ínvésőt is találhatsz. Viszont ha jobb minőségű kéne akkor Horze vagy Nagylovas 🥰
2021. ápr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Decathlon, Horze, Equina Lovasbolt, Tanita, Klp, Lovasvilág Lovasbolt, Nagy Lovas Áruház, Galbács Lovasáruház. Itt szoktam vásárolni. Ahol nem szoktam vásárolni (nem a minőség miatt, hanem mert nem megközelíthető számomra):

Kovács Lovas

Derby Lovasbolt

2021. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Decathlon
2022. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!