Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjlovaglásnál lehet rajtam...

Díjlovaglásnál lehet rajtam fekete lovaglókesztyű?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de ez lesz az első versenyem és D1-ben indulok.

Fehér versenynadrágom és versenypólóm van, csak azt nem tudom hogy a kesztyű lehet-e fekete?! 😬


2022. aug. 26. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Igen.
2022. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahol lesz a verseny, az ottani szabályzatot kéne meg nézni, de edződ is meg kéne kérdezni, mert neki valószínűleg tudnia kell, hova mentek.
2022. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Díjlovaglásban csak fehér kesztyűben mehetsz a pályára. Az egyik ismerősömnél megvárták, hogy valakitől kérjen kölcsön, mert addig nem kezdheti meg a programot.
2022. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Nem engedik elkezdeni a programot. Fehér nadrág, fehér póló, fehér kesztyű, fekete/sötétkék zakó, fekete csizma/cipő és chaps, a lóra fehér nyeregalátét. Ezek kötelezőek, ha ezektől eltérsz, nem kezdheted el a programodat.
2022. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem, csak fehér jó
2022. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

SZLV szinten D1ben mindegy.🙃 Van olyan regionális versenyszabályzat, ami még a kikötőt is engedi a lovon, sőt akár a feszítő zablát is (igen ebben a kategóriában is, amennyiben nem okoz fájdalmat a lónak) 🤣🙄

Rendes hivatalos díjlovas versenyen, ahol REV kell, ott nézik a kiegészítőket, de egy szabadidős versenyen annak is örülnek, ha van fehér nadrágod, mert az sem kitétel, lehet fekete is. Szóval a kesztyűd nyugodtan lehet fekete.

2022. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Már megijedtem hogy zakó is kötelező 😳

Akkor gondolom fekete öv is lehet a lovaglónadrágomban az se probléma 😬

2022. aug. 26. 17:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A zakó kötelező
2022. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A zakó is kötelező és a fehér kesztyű is. A fekete öv nem baj, úgyis eltakarja a zakó.


Ha D1, akkor Póni Klub, nem? Csak mert nem mindegy, hogy szabadidős vagy Póni Klub, mert ott komolyan veszik. Nem lehet fekete se a kesztyűd, se a nadrágod.


Ha mégis szabadidős, akkor persze nem áll, amit írtam. Én a szabadidős versenyek szabályzatát nem ismerem, de a Póni Klubban díjlovasban komolyan veszik a ruhát.

2022. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, edződdel nem beszéltél erről? Csak tudja, hogy mi az adott versenyen a szabályzat, hisz ő készít fel úgy egyáltalán...
2022. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!