Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lónak nem gond ha mindig...

Lónak nem gond ha mindig láncra van verve?

Figyelt kérdés
Szomszédom a lovát kb 3 méteres láncon tartja. Ha lelegeli a füvet, árrébb köti, de sosincs futtatva.. plusz esőben, viharban is ott álldogál a szabad ég alatt.. Sajnálom szegényt, de nem értek hozzá, azért kérdezem.

2022. szept. 3. 15:21
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
95%

Mindenképp értesítsd az állatvédőket, ha igaz, amit írsz!

Életveszélyes a lóra az ilyen életkörülmény, állatkínzás felső-közép kategória...

2022. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 robetko ***** válasza:
27%
Régen békjot tettek a lovak első lábára így legeltették őket. Számomra ez is állatkínzás.
2022. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
23%
Valahol megeszik õket.Szerintem ez is állatkínzás.
2022. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
98%

"Kutyánál is úgy van, hogy testmérettől függően lehet csak láncon, azaz annyi méter lánc kell arányában, amekkora, ill. m2 bejárható terület."


Ez az érthetetlen megfogalmazástól eltekintve is hülyeség, már egy ideje kutyát is tilos láncon tartani.

2022. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
40%
Biztos nem tehénről van szó?
2022. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz... már egyszer a kerítésünknek is nekiszaladt. És még neki áll feljebb... már szoltam neki nem is egyszer, plusz kb 100 méterre főút van, bármikor kiszaladhat. Soha nem ült még rá senki, legalábbis nem láttam
2022. szept. 3. 16:50
 17/39 anonim válasza:
78%
16.-os bevetted te a gyógyszereid?
2022. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
65%

15: erről eszembe jutott egy vicc.


Hogyan különböztethető meg a ló és a tehén?

Állítsd őket egymás mellé, és amelyik a tehén mellett van, az a ló.

2022. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

"semmi baja nem lesz a lónak ,ez a sok süket gondolom egy garzonból írogat idióta globalista liberális maszlagokat


egyébként meg semmi közöd hozzá a saját lovával mit csinál"



Kezdjük ott, hogy te pl mi alapján okoskodsz, van bármi közöd lovakhoz?


Garzonból írogatnék? Falun nőttem fel és 25 éve tanulok a lovakról, lótenyésztői szakmám van és dolgoztam is köztük éveket, te mit tudsz felmutatni? Voltál legalább búcsún és láttad a kis pónikat?

2022. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
85%

Ha rendesen le lenne mozgatva, és emellett lenne kikötve legelni, rendszeresen arrébb víve, és nem 3 méteren, és lenne egy 3 oldalról fedett beálló ha akkor nem lenne gond.

Azzal most sincs gond, hogy kikötve legel és arrébb viszi, azzal van a gond, hogy pusztán 3 méteren van és nincs mozgatva és nincsen normális védett helye. Pláne esőben a sárban teljesen felázik a patája. Keress fel lómentőket, csinálj fotókat, videókat, többet is, és küldd el nekik, hellyel megjelölve, és kérd hogy tegyenek valamit.

2022. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!