Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyergeléshez kézerősítés?

Nyergeléshez kézerősítés?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatokat tudok csinálni, hogy erősebb legyen a kezem? Mert amikor a nyerget felrakom, akkor utánna ugye fel kellene emelni a nyerget, és mégegyszer a helyére csúsztatni, de ez nekem nem szokott nagyon sikerülni, mert nincs elég karizmom.

2022. szept. 4. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami nehéz dolgot, mondjuk egy hátizsák könyvekkel megtartasz olyan pózban, mint a nyerget kéne. Tehát nem pont a fejed fölött, de fejmagasság fölött előre kinyújtott karral.

Persze először csak annyira legyen nehéz, amit el is bírsz, és igyekezz minél tovább ott tartani, naponta többször csinálni

2022. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg inkább rutin, próbálgasd. Gondolom angol nyerget használsz és azok pille súlyuak, még ami nehezebbnek számít az is.

Ne erővel próbáld hanem lendülettel.


Mondom úgy, hogy a kis vézna testemmel (50kilómmal) 10-15+ kilós western nyergekkel nyergelek és simán mozgatom őket akár merre még egy 170 centis lovon is.

És én csak lendületből csinálom.

2022. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg arra nem gondoltál hogy súlyzózz!? Hát erősítsd a karod! Súlyzó, kézenállás, könyves táska stb
2022. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!