Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaknak a TRACES bizonyítvány...

Lovaknak a TRACES bizonyítványt az EU-s szállításhoz hogyan kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
Kerestem a NÉBIH oldalán, de nem sikerült megtalálnom, bár ahogy kivettem a leírásból ez nem egy nyomtatvány hanem on-line működik. Felhasználói fiókom van de onnan hogyan tovább?

2022. okt. 12. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Idáig eljutottál?

ű [link]


(nekem EU-s projektek kapcsán van ECAS-om, tehát "félig" bejutottam, de innen tovább még kéne valami...)


ezek a továbblépős menüpontok vannak:



Engedély kérelmezése


Ön jelenleg nem rendelkezik olyan feladatkörrel, amely lehetővé tenné, hogy hozzáférjen az alkalmazáshoz.


Válassza ki azt a szervezettípust, amelyhez hozzáférést kér:

Gazdasági szereplő

Gazdasági szereplők, például adott vállalkozások, raktárak, nonprofit szervezetek stb.

Ökológiai ellenőrző szerv

Az 1235/2008/EK bizottsági rendelet III. mellékletében és IV. mellékletében felsorolt ellenőrző szervek

Hatóság

Illetékes hatóság, például vámhivatalok, állat-egészségügyi hatóságok, központi illetékes hatóságok, növény-egészségügyi hatóságok,

Appointed Veterinary Offices

Description

Egyéb szerv

Other bodies such as translators, country administrators, customs systems (at national level)...

2022. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen eddig van meg nekem is, de onnan nem igazán látom mint lótulajdonos, vagy fuvarozó mit kéne választanom. Lehet a lovardának kell engedélyt kérni, mint gazdasági szereplő?
2022. okt. 12. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:

sajnos innen már passzolnom kell...

Jobb, ha megkérdezel egy lovardát, vagy olyan ismerőst, aki ebben otthon van...

2022. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azon is túl vagyok, de ebben valahogy senki nincs otthon, vagy szándékosan nem akarnak segíteni.
2022. okt. 12. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!