Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnétek lovat? Mi lenne a...

Szeretnétek lovat? Mi lenne a neve?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor milyet(szín fajta nem)

És hány lenne?


2010. okt. 3. 13:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én egy foltos shire kancának örülnék a legjobban, de lovat nem akarok, mert neki lenne szenvedés pl. egy kertben élni vagy egy olyan lovardában ahol nem nagyon tudok vele foglalkozni. A nevét nem tudom, nem szoktam ilyenen gondolkodni.
2010. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

1. Nem. 2. Citromgyár.

3. De ha mégis, akkor fehéret.

4. 2-t, hogy a párommal lovagoljunk.

2010. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Úgy értettem, hogy ha minden feltétel adott lenne(Karám, boxok nagy hely elég idő pénz stb..)

2010. okt. 3. 13:13
 4/18 A kérdező kommentje:
a fehér(szürke lovasok így mondják) nagyon szépek én mondjuk egy pejre gondoltam csillaggal vagy hókával esetleg kesellyel
2010. okt. 3. 13:14
 5/18 anonim ***** válasza:
fehér lovak nem léteznek, csak az albínók ^^ Minden "fehér" lovat szürkének hívunk, kedves citromgyár :D
2010. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szeretnék lovat, de nem vagyok otthon sem a fajtákban, sem a színek neveiben. :( Hogyha vásárolnék, megkérném a lovas barátnőm, hogy segítsen.

2 rendes lovat szeretnék és 2 pónit. Az egyik ló fekete lenne, a másik vagy szürke színű vagy fehér (nem tudom, mi a megnevezésük). A pónik meg barnák. :)

A nevüket még nem tudom, de még egy állatomnak se tudtam előre a nevét. :D

2010. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
utolsó előtti: Én is ezt mondtam, hogy nincs fehér mert a fehér az szürke de nem baj nem mindenki lehet otthon a lovakban
2010. okt. 3. 13:35
 8/18 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretnék! :)

vagy egy : sárga, hókás kisbérit

vagy egy : fakó lovat! de nem a Martalóc félét, nem is a haflingis, hanem amikor ugyanolyan világos a szőre mint a sörénye! :)

2010. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én írtam a citromgyárat :)

Abszolút nem értek a lovakhoz, ezért írtam a "fehér" szót.

A citromgyárat meg azért, mert bár ugyan kedvelem a lovakat és régebben vágytam is, hogy lovagoljak, megutáltatta velem egy pár lovas, aki direkt az utcánkban lovagol és odaszaratja a kapunk elé őket.

2010. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves Citromgyár!

Nem baj az ha nem értesz a lovakhoz :)

Tudod mit lovagolj te is és csináld meg velük ugyanezt.:)

Biztos örülnének neki :)XD

De remélem nem minden lovast utálsz :)(csak mert én is az vagyok meg még sokan mások)

2010. okt. 3. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!