Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnétek lovat? Mi lenne a...

Szeretnétek lovat? Mi lenne a neve?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor milyet(szín fajta nem)

És hány lenne?


2010. okt. 3. 13:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Régi nagy vágyam egy paci:)Bár nagy kedvenceim a Shire,Clydesdale,Tinker és a Fríz,szerintem egy ilyet sosem engedhetnék meg magamnak.Hogy őszinte legyek:örök és legnagyobb álmom egy deres herélt ló,arany sörénnyel és farokkal.Eredetileg az igen gyakori,,Csillag"névre gondoltam,de miután repülök és,,pilótáskodom"így maradt a Felhő:)Színében pedig arra a lehetetlen kékes-ezüstös deresre gondolok,mint valami álombeli lovacskára.Ha jól emlékszem,a pátyi lovardában van egy ilyen színű ló,ha valaki esetleg járt arra,tudja,mire gondolok:)
2010. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

[link]

színre talán valami ilyesmi:)

2010. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én szeretnék...2 lovat, 2 pónit. Az egyik ló palomino lenne, a másik szép pej...Neveket nem tudok, a pónik meg tarkák...Álmodozni szabad...
2010. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

utolsó előtti ez nagyon szép szín

Igen utolsó álmodozni lehet

2010. okt. 3. 15:10
 15/18 anonim ***** válasza:
igen szeretnék ha eltudom tartani..:D egy lipicait vagy egy quater horse-t szürkét vagy sarágát és a neve pedig nem tudom mi lenne:D sok név van ami tetszik de ez a viselkedésén is múlik aamelyik név tetszik az a szellő,domino,felhő
2010. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

A Domino nagyon szép név:)

Köszi a választ! :)

2010. okt. 20. 19:30
 17/18 anonim ***** válasza:
Köszi,szerintem is gyönyörű:)
2010. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én mindig egy fekete sportkancáról álmodoztam, akinek Menta lett volna a neve, de mára már a szín nem számít, csak jó sportló legyen, magas ( mert én is az vagyok) és személy szerint a kancákat jobban bírom, de lehet bármilyen. Pl ha egy tüzes csődör lenne, akkor Szikra lenne a neve
2011. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!