Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Heti hányszor jártok lovagolni?

Heti hányszor jártok lovagolni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Egyszer se. :)
2023. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A legelején heti 2x jártam, ma már minden nap és több lovon ülök.
2023. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Minden este.
2023. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Heti 1x.
2023. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
#2 minden nap? Mennyit fizetsz így havonta? Ahova én járok, 5000 a futószáras, havonta 150 ezerért lovagolsz?
2023. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok. 2 saját lovam van és besegítek az edzőmnek a csikóinál, egyéb lovainál.


És igen, sajnos nem olcsó...

2023. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

(2 vagyok még mindig)

Természetesen így a bértartást fizetem (ami helyenként változó nyilván), edzést nagyon ritkán veszek (így annyira nem releváns ebben a kérdésben), a saját lovaimon ingyen lovagolhatok, egyénileg, a pályhasználat benne van a bértartásban. Az edzőm lovait is ingyen lovagolom, mert sok van neki és így segítségként nem számolja fel (voltam olyan helyen ahol felszámolták másoknak)..

De nyilván rengeteg pénzt edzésekbe áldoztunk ahhoz, hogy magamtól is (edzőtől függetlenül) tudjak fejlődni, ha kezdő vagy hasonló lennék nem lovagolhatnék így.

2023. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Minden nap, viszont nekem ez a munkám, meg fizetnek is érte 😁
2023. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es igazából az hogy a bértartást fizeted valahol a saját lovaglásodért is fizetsz, csak nem mindegy, hogy mennyit megy havonta az ember, 80 ezres költségnél heti 5 nappal 4000Ftra jön ki egy alkalom. Ha csak heti 3* jut ki valaki, akkor majd már 6600 az egyéb költségekről nem is beszélve, és akkor még erre jön rá az, edző, ha valaki azzal lovagol. Hát na... Nem olcsó sport..
2023. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.

Ha le van írva minden a bértartási szerződésben, akkor látod, hogy miért fizetsz. Ha én csak terepre akarok járni a ló, akkor nem kell fizetnem a pályahasználatot sem. Ki kel fizetnem ló és életszükségleteit, a boksz takarítását, a felügyeletet ( hogy sosincs egyedül hagyva a telken a ló), és persze a munkadíjat. Ezen felül speciálisan lehet nézni a lovardáknál hogy milyen szolgáltatásokat nyújtanak még. Például nálunk van jártató, karámozás stb stb.


Gondolom te is így értetted, de ilyen értelembem külön azért, hogy felüljek rájuk nem kell fizessek.


Az biztos, hogy a ló tartása a haszonállatok közül a legdrágább...

2023. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!