Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Voltatok mar lovastaborban,...

Voltatok mar lovastaborban, vagy jartok lovagolni? Ha igen, hogy hivjak a kedvenc lovad?

Figyelt kérdés
Mert en erdelyben lakom,es ott jarok lovastaborba,es lovagolni egy Nyujtod nevu faluba.A kedvenc lovamat Titoknak hivjak,23 eves. Sajnos egyik szemere vak szurkehalyog miatt,de mostmar nem zavarez senkit(ot sem)=D Oreg lo de jol van es nagyon energikus(foleg terepen,akkor ugy urganozik,mind egy csiko)! I love Titok <3
2013. aug. 29. 11:44
 1/9 gergo1998 ***** válasza:
régen lovagoltam, de már nincs rá időm sajnos :( meg kocsit is hajtottam rengeteget, 2 kedvenc lovam is volt vagyis van, egyik Dáriusz 7 éves magyar félvér herélt, másik fríz nagyszülöktöl anyai ágon apain hidegvérü apátot 13 éves kanca Tündi (vele nagyonjó volt dolgozni, füleg kocsiba hajtani)
2013. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Roxi nevű lovon lovagolok. :)
2013. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, járok mind a kettőbe, és mivel ott van bértartásban a lovam, hát persze, hogy Bóbita <3 de ha az ott lévő lovak közül kéne, akkor Dórit (1998-as lipicai félvér), vagy Faxit (Hannoveri kanca) mondanám :)
2013. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak táborban voltam, de szupi volt! Azonban csak egy lovon ültem, Csalfán, egy pinto kancán! De ha az istállóból kéne választani, akkor szerintem egy Mázli nevű ló....annyira aranyos!!!
2014. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lovascsaj:D válasza:

En is Nyujtodon voltam lovastaborban :3

Sot Nyujtodon is elek :))

A kedvenc lovam Tunder <3 , de Agat is nagyoon kedveltem :)) <3

2014. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jaaaaj Lovascsaj!!! mi az igazi neved? akkor kellene ismerjelek =D es Aga a legjobb baratnom kedvenc pacija :)) de van szomoru hir is :( Titkot,Sissyt,Ripit,es Sissy par honapos csikojat elloptak...
2014. júl. 12. 23:23
 7/9 A kérdező kommentje:
de bizti tudsz rola ha nyujtodon laksz! :(
2014. júl. 12. 23:24
 8/9 Lovascsaj:D válasza:

Igen sajnos tudom , hogy mi tortent :""(( , es rettenetesen sajnalom is :((

Amugy Tunder:)) ,meg a Miszter csiko :3 az en lovaim ...

Es en a 2-dik turnusban voltam , es lehet , hogy te az 1-ben voltal...

De ha van facebook-od szivesen bejelolek ^.^ :3

2014. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,en az elsoben voltam =D Amugy Kezdin lakom! Szerencses vagy hogy van pacid <3
2014. júl. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!