Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tanuljak meg lovagolni...

Hogy tanuljak meg lovagolni otthon, ló nélkül? (Többi lennt⬇)

Figyelt kérdés
Sajnos anyáék (még) nem engedik, hogy lovagolhassak. Viszont hogy tudok úgy gyakorolni, hogy mikor rendesen lovagolok akkor anyáék és a tanár lássák, hogy tehetséges vagyok. Lehetséges ez?

2023. ápr. 14. 07:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az előttem lévő. Olvass szakkönyveket! Persze olyanokat amik tényleg azok, és elismert lovay emberek írták, nem valami random könyvesboltis gyerekeknek valót.
2023. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Szívesen segítek neked otthon megtanulni lovagolni.

( Lovam nincs :D )

2023. ápr. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy nehezen...

Olvasgasd pl. a Flandorffer-Hajas - Ló és lovaglás c. régi könyvét.

2023. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Sssaszem ***** válasza:
38%
Akkor keress egy olyan fiút, akinek vannak lovai, lehet cowboy. western fiú, legalább nem lesz rossz élményed az eséstől. Plusz akkor megtanulsz lovagolni, minden probléma megoldva. Mert ahogyan nézzük az árakat, lovasleckék baromira drágák.
2023. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sssaszem ***** válasza:
UI: A mai lovagló árak nagyon megemelkedtek.
2023. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapi válaszoló vagyok. Rengeteg lovas szakkönyv van az interneten letölthető ingyenes formátumban.
2023. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!