Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vágta közben jobbra húzz a...

Vágta közben jobbra húzz a lovam, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem , hogy vágta közben miért húzhat jobbra a ló?

A nyaka hajlik balra majd oldalazva haladunk jobbra és a fejét is nagyon lehajtja. Olyan érzés mintha ez egy ilyen betanított dolog lenne. Ügetésben lépésben nem csinálja ezt. 1 hete lovagolom , 1 hete van nálam. Állítólag az előző tulaj nem igazán bánt jól vele , de ez meg is látszik.

Csak szőrén lovagolok, pálcát nem használtam nála eddig.

Köszönöm ha valakinek van valami ötlete , hogy mitől lehet ez vagy esetleg , hogy tudnám leszoktatni erről.



2023. jún. 14. 07:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy normális edzőt, nyilvánvalóan nem vagy megfelelő képzettségi szinten ahhoz, hogy egy rossz szokásokkal rendelkező lovat átlovagolj.
2023. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs edzőt keresni. Köszönöm

Előbb tanultam meg hogy kell a lovon ülni mint járni.

Csak sajnos kb 10 évig nem volt lehetőségem lóra ülni.

Megoldom én edző nélkül is. Csak kellett egy kiinduló pont , hogy mégis mitől lehet ez. Sose volt ilyen probléma egyik lovammal sem. Sőt semmilyen sem. Ilyen dolgokban nincs tapasztalatom.

2023. jún. 18. 15:05
 13/13 anonim válasza:
Kifelé van allitva probald jobban belso allitasba tartani, hajlitsd meg jobban
2023. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!