Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Galopp/ügető versenyen ugyanúg...

Galopp/ügető versenyen ugyanúgy van ideális iv, stb, mint pl az autó vagy motorversenyen? (ha buta kérdés boccs én nem értek hozzá)

Figyelt kérdés
Sziasztok ha nézek lóversenyt én nem igazán látom, hogy helyezkednének a versenyzők, viszont androidon van 1 lóverseny játékom ahol galopp van, ott meglepődve láttamm hogy ha helyezkedek a pályán ki irja néha hogy a tökéletes pozición vagyok, gondolom iven. Azt szeretném kérdezni, hogy itt is számit ez, hogy hol vagy a pályán? Akkor itt szélárnyék is van mint a motorsportba? Mikor jobb, ha üres minden a ló előtt, vagy ha egy ideig más ló mögött van? köszönöm!
2023. aug. 18. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Legbelül a legszerencsésebb, mert úgy a legröbidebb a táv. Illetve nyilván ha nincs előtte vagy mellette másik ló, mert akkor nincs beszorítva.
2023. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1 es köszönöm, akkor ezért irja a játék ha jó pozicióba vagyok mert számit? (nem a helyezés számra irja ez biztos, hanem a pályán a pozicio)
2023. aug. 19. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!