Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hova lehet adni egy kehes lovat?

Hova lehet adni egy kehes lovat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kehes lovam, kb. Egy éve kezdődött nála, én már kinőttem, feljebb szeretnék lépni egy szinttel lovaglás terén. A lehető legjobb helyet szeretném neki találni. A válaszokat előre is köszönöm.

2023. szept. 21. 20:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak terápiás központok. Nem tudok konkrét nevet mondani, de láttam múltkor is hirdetést a fb-on, hogy helyet biztosítanak ellátással kehes és lesérült kovaknak is. Nem tudom mennyibe kerülnek.
2023. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. szept. 21. 21:51
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha a betegség ellenére használható, eladhatod, biztos van, aki olcsóbb áron megvenné.
2023. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Szeretetbol nem akarod megtartani, szerencsetlen kidolgozta magat, megoregedett alattad, es most te meg akarsz szabadulni tole. Kezeltetni nem akartad mar egy evvel ezelott, amikor elkezdodott a kehessege, mert minek, amikor majd ugyis leadod, ha mar nem nem tud dolgozni veled.


Remelem, hogy soha, de soha az eletben nem lesz egyetlen sajat tulajdonu allatod sem, soha tobbe. Szegyelld magad. Te siman leadnad a 10 eves kutyadat is, mert mar nem tudsz vele futni es tovabb akarsz lepni.

Esetleg anyadat es apadat is add le valahova, ha mar eleg oregek es betegek, mert te tovabb akarsz lepni.

2023. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Szegeny paci....
2023. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
8%

Mondjuk én nem értem, hogyan lehet kotödni egy lóhoz... igaz, sosem érdekeltek a lovak, lovaglás.

De azért nem olyan, mint egy kutya vagy egy macska, akiket családtagként szeretünk, de egy ló... kb. hörcsög kategória.

2023. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
14%
*kötődni
2023. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6%
A ló sem lesz lelkibeteg a gazdaváltástól, nem annyira ragaszkodó. Nem kutya vagy macska, akiknek tényleg lelkük van.
2023. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%
A kutyák és a macskák, amelyek menhelyről lettek örökbe fogadva, tökéletesen beilleszkednek az új családjukba. Általában az állatok igen jól képesek túlélni a gazdaváltást. nem lelkiznek, mint az emberek.
2023. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

Aki szerint az állatok nem lelkiznek, az nem látott még állatot könnyezni. Nem nézett a szemükbe.

Szégyellhetitek magatokat!

2023. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!